Dziś wyślemy Pani/Panu/Państwu potwierdzenie mailem i/lub list polecony potwierdzający rezerwację, który zawierać będzie wszelkie niezbędne informacje dotyczące terminu i warunków pobytu, pokoju oraz zabiegów.

Tak, jest ona bezpłatna.

W zależności od wybranej oferty kuracjusz ma do wykorzystania określoną wartość kwotową na dobę na zabiegi zgodnie z cennikiem.


(zabiegi realizowane w Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia)


(zabiegi realizowane w Medical & SPA Prestige Club)

Oczywiście. Dodatkowe zabiegi, w wyborze których pomaga lekarz lub fizjoterapeuta wspierają leczenie i pozwalają na uzyskanie jeszcze lepszych efektów w odzyskaniu zdrowia i sprawności fizycznej.

Każdy zabieg odbywa się w Medical & SPA Prestige Club oraz Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia, które połączone są korytarzem z Sanatorium Równica. Przejście między budynkami zajmuje kilka minut – to ok. 300 metrów.

Oprócz pokojów standardowych posiadamy komfortowe pokoje oraz apartamenty na wyższych piętrach Sanatorium Równica. Nasi kuracjusze mają także możliwość zakwaterowania w Hotelu Wilga***.

Ręczniki jak i pościel są na wyposażeniu każdego z pokoi, ale by czuć się komfortowo podczas pobytu na zabiegach radzimy zabrać jeden lub dwa dodatkowe ręczniki. Koniecznym jest natomiast zabranie ze sobą stroju kąpielowego i stroju do ćwiczeń podczas rehabilitacji.

Każdy z naszych obiektów posiada własny parking dla gości. Proszę zapoznać się z jego cennikiem.

Oczywiście. Jedynie za parking trzeba zapłacić gotówką.

Tak. W ramach tych pobytów istnieje w każdej chwili możliwość kupienia i rezerwacji zabiegów.

Wszyscy goście, każdego z naszych obiektów (Równica, Kos, Rosomak i Narcyz, jak i Hotelu Wilga***), bez względu na rodzaj pobytu, korzystają ze zniżek na zabiegi.

Tak.

Tak. W takim przypadku proszę wysiąść na stacji kolejowej USTROŃ ZDRÓJ, skąd pomimo niewielkiej odległości warto jest skorzystać z taksówki, która zawiezie Państwa bezpośrednio przed wejście do sanatorium.

Wszystkie nasz ośrodki usytuowane są na zboczu Równicy w odległości krótkiego spaceru od centrum Ustronia, co zapewnia atmosferę spokoju i wypoczynku. Piękny Park Zdrojowy, który swój leczniczy mikroklimat zawdzięcza nowej fontannie solankowej, znajduje się tuż obok Uzdrowiska Ustroń. Mnogość szlaków turystycznych i rowerowych czyni okolice sanatorium idealnym miejscem do rozpoczęcia wycieczek i spacerów.

Tak. Sklepy z żywnością, biżuterią, odzieżą, apteka, kwiaciarnie, Klub Kuracjusza, kawiarnie, karczma, jak i usługi typu fryzjer, kosmetyczka, grill, ogródek letni, salon kosmetyczny znajdują się na terenie Uzdrowiska.

W zależności od wyboru pokoju „oferujemy” piękny widok na Równicę lub zapierającą dech panoramę Ustronia z pasmem górskim i Czantorią.

W ramach zabiegów ogólnodostępnych tak, natomiast część zabiegów wymaga zgody lekarza lub fizjoterapeuty.