Catering dla firm

Catering dla firm

Nowoczesna kuchnia w Uzdrowisku Ustroń, znajdująca się w Sanatorium Równica, to największa i najbardziej zaawansowana technologicznie kuchnia przemysłowa na południu Polski. Pracownicy mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt, którego część została przygotowana na specjalne zamówienie Uzdrowiska Ustroń.

Modernizacja linii produkcyjnych to m.in. wprowadzenie nowej metody, cook and chill (z ang. gotuj i chłodź). Jest ona wykorzystywana w gastronomii do produkcji posiłków o najwyższej jakości i wyjątkowych walorach smakowych. Nasi kucharze przestrzegają w pracy najwyższych norm, dzięki czemu pacjenci mają gwarancję, że spożywane przez nich jedzenie jest zdrowe i zachowuje cenne wartości odżywcze.

Jesteśmy odpowiedzialni za naszych pacjentów. Przygotowując dla nich posiłki, musimy przestrzegać zaleceń lekarskich. Współpracujemy z dietetykami, którzy odpowiadają za ułożenie właściwej diety dla kuracjuszy.

Teraz możemy także przygotować posiłki dla Twojej firmy i jej pracowników - między innymi dla jednostek medycznych oraz oświatowych.

Oferujemy:

  • całodzienne wyżywienie (śniadania, obiady i kolacje),
  • posiłki przygotowane według specjalnych diet,
  • opiekę dietetyków

Skontaktuj się z nami!

catering@uzdrowisko-ustron.pl

tel. 535 375 650 lub 33 856 56 68

Newsletter

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco


Dziękujemy za dołączenie do subskrybentów.

x

Dziękujemy za wizytę!

Chcesz być z nami w kontakcie – zostaw swój adres e-mail.

Proszę czekać

Wczytuję system rezerwacyjny

x

Rozpoczynamy nowy rozdział w Uzdrowisku Ustroń

Co się zmienia?

Wdrażamy nowy rebranding. Zmienia się logo, a identyfikacja wizualna nawiązuje do najbardziej rozpoznawalnych budynków - Sanatorium Równica, Hotelu Wilga czy budynku Uzdrowiskowego Instytutu Zdrowia.

x
Przeczytaj przed przyjazdem