Cennik premium

Zabiegi realizowane w Medical & SPA Prestige Club

ZOBACZ CENNIK STANDARD (ZABIEGI REALIZOWANE W UZDROWISKOWYM INSTYTUCIE ZDROWIA)

Zabieg wymaga ordynacji lekarskiej Zabieg wymaga ordynacji lekarskiej
NAZWA ZABIEGU CENA CENA DLA GOŚCIA HOTELOWEGO CENA W PAKIECIE

BALNEOTERAPIA

Zabieg polegający na zanurzeniu całego ciała w zawiesinie borowinowej, w najbardziej tradycyjnej formie przeprowadzany w dębowych baliach. Ciało w trakcie powolnego przegrzewania oczyszcza się i jednocześnie wchłania z borowiny cenne minerały.

Wskazania: schorzenia narządu ruchu, ból oraz stany zapalne

Przeciwwskazania: ostre stany zapalne, żylaki, zapalenie żył, ciąża, choroby serca, choroby nerek, miażdżyca, nadciśnienie

55 zł 45 zł 360 zł / 8 zabiegów

Zabieg będący połączeniem borowiny w formie żelu oraz ultradźwięków, za pomocą których żel jest wprowadzany do tkanek organizmu. Zabieg działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo oraz wspomaga leczenie ścięgien i przyczepów mięśniowych.

Wskazania: ból, stany zapalne, choroby ścięgien i przyczepów mięśniowych

25 zł 21 zł 168 zł / 8 zabiegów

Zabieg z użyciem dwutlenku węgla o działaniu leczniczym, polegającym na rozszerzaniu naczyń, a tym samym usprawnieniu przepływu utlenionej krwi; powoduje też spadek normalnego oraz podwyższonego chorobowo ciśnienia krwi.

Wskazania: współistniejące schorzenia kardiologiczne lub naczyniowe mózgu (które wykluczają stosowanie kąpieli mokrych), poprawa krążenia, zmniejszenie napięcia układu nerwowego, łagodzenie bólu

30 zł 25 zł 200 zł / 8 zabiegów

HYDROTERAPIA

Masaż ciała silnym strumieniem wody, mający działanie odprężające i relaksujące.

Wskazania: skurcze, napięcie mięśni

45 zł 40 zł 320 zł / 8 zabiegów

Masaż ciała zanurzonego w wodzie za pomocą powietrza. Działa relaksująco, antydepresyjnie, rozszerza naczynia włosowate.

Wskazania: stany depresyjne, nadmiar cellulitu

35 zł 27 zł 216 zł / 8 zabiegów

Natryski o zmiennej temperaturze i strumieniu – zdaniem wielu kuracjuszy to bardzo przyjemny zabieg.

Wskazania: pobudzenie krążenia, zmniejszenie cellulitu, poprawa przemiany materii, stabilizacja układu nerwowego

50 zł 45 zł 360 zł / 8 zabiegów

KINEZYTERAPIA I DIAGNOSTYKA SPORTOWA

Konsultacja oraz analiza dostarczonej dokumentacji pomagająca ocenić poziom sprawności fizycznej pacjenta oraz określić jego potrzeby. Stanowi podstawę do zbudowania indywidualnego programu zabiegów oraz doboru właściwych ćwiczeń.

35 zł -

Zestaw ćwiczeń mający na celu przywrócenie pacjentom lub też utrzymanie sprawności fizycznej. Wspomaga również działanie ośrodkowego układu nerwowego, poprawia funkcjonowanie układu oddechowego i sercowo-naczyniowego. Indywidualna praca fizjoterapeuty z pacjentem pomaga najlepiej dobrać i dostosować ćwiczenia do jego możliwość i potrzeb.

110 zł 90 zł 720 zł / 8 zabiegów

Uciskanie odpowiednich punktów na ciele przywracające równowagę mięśniową. Metody te są stosowane w przypadku dolegliwości kręgosłupa, urazów stawów oraz w bólach głowy wynikających ze stresu i z przemęczenia.

80 zł 70 zł 560 zł / 8 zabiegów

Do programu leczniczego mogą być zakwalifikowani pacjenci (zarówno kobiety, jak i mężczyźni) z wszystkimi typami nietrzymania moczu, również po zabiegach operacyjnych. Urorehabilitacja szczególnie polecana jest dla pacjentów z nietrzymaniem moczu po prostatektomii radykalnej, kobiet z nietrzymaniem moczu (zarówno o typie nadreaktywności, jak też wysiłkowym), pacjentom z zaburzeniami neurologicznymi, chorobami kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, jak również pacjentom z powikłaniami pooperacyjnymi.

Ostateczna decyzja o kwalifikacji jest podejmowana jednakże po konsultacji lekarskiej. Niekiedy do kwalifikacji niezbędne jest wykonanie dodatkowych badań i konsultacji specjalistycznych (neurologiczna, neurochirurgiczna, ginekologiczna).

100 zł -

Najważniejszą z metod stosowanych w leczeniu nietrzymania moczu jest prawidłowa fizjoterapia, w skład której wchodzi m.in. trening mięśni dna miednicy oraz wykorzystanie metod fizykoterapii. Prawidłowo poprowadzony trening jest w stanie zmniejszyć objawy nietrzymania moczu w 3-6 tygodni, bądź znacznie je ograniczyć.

70 zł 70 zł 300 zł / 5 sesji
630 zł / 10 sesji
- 680 zł / 5 zabiegów
1350 zł / 10 zabiegów

Za pomocą specjalnych kolorowych plastrów przyklejanych na skórę fizjoterapeuta przywraca określonym strukturom ciała zdolność do normalnego funkcjonowania. Plastrowanie łagodzi napięcie mięśni, aktywuje je, pomaga w leczeniu kontuzji oraz zmniejsza dolegliwości bólowe.

30 zł 25 zł

Ćwiczenia prowadzone pod okiem trenera personalnego, który układa plan treningowy po uwzględnieniu możliwości i oczekiwań osoby ćwiczącej. Trener nadzoruje, kontroluje i koryguje ewentualne błędy. Dzięki temu poprawnie technicznie wykonany trening gwarantuje osiągnięcie lepszych efektów w zdecydowanie krótszym czasie.

100 zł 100 zł 720 zł / 8 treningów
960 zł / 12 treningów

Ćwiczenia prowadzone pod okiem trenera, który układa plan treningowy po uwzględnieniu możliwości i oczekiwań osoby ćwiczącej. Aby wysiłek fizyczny dał lepsze efekty, trener personalny przygotowuje również zalecenia odnośnie żywienia.

180 zł 180 zł

Ćwiczenia prowadzone pod okiem trenera, który układa plan treningowy po uwzględnieniu możliwości i oczekiwań osoby ćwiczącej.

120 zł 120 zł

Konsultacja z trenerem, po której przygotowane zostają zalecenia odnośnie żywienia.

80 zł 80 zł
Analiza składu ciała (SECA) 50 zł 50 zł
Konsultacja żywieniowa + analiza składu ciała (SECA) 100 zł 100 zł
Analiza składu ciała (SECA) + konsultacja treningowa + trening wprowadzający 160 zł 160 zł
Konsultacja żywieniowa + analiza składu ciała (SECA) + konsultacja treningowa + trening wprowadzający 220 zł 220 zł
Test ergospirometryczny 330 zł 330 zł
Test ergospirometryczny + analiza składu ciała (SECA) 370 zł 370 zł
Test wysiłkowy + analiza składu ciała (SECA) 160 zł 160 zł

MASAŻE

Zabieg przeprowadzany na wybranej części ciała – pobudza układ mięśniowy, wspomaga przepływ limfy oraz usuwanie toksyn z organizmu.

Wskazania: bóle, problemy z funkcją ruchu, napięcie mięśni

80 zł 70 zł 560 zł / 8 zabiegów

Jeden z najczęściej wybieranych zabiegów ze względu na odczuwalne korzyści oraz znacznie lepsze samopoczucie po masażu.

Wskazania: poprawa ukrwienia, zastoje żylne i limfatyczne, napięcie mięśni, walka z bólem, pobudzenie przemiany materii

150 zł 120 zł 960 zł / 8 zabiegów

niweluje stres oraz związane z nim dolegliwości: bóle głowy, karku i pleców, zaburzenia koncentracji, depresję, długotrwałe zmęczenie. Masaż ma jednak znacznie więcej zbawiennych właściwości – pobudza układ krążenia, korzystnie działa na układ nerwowy, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie oraz ciśnienie krwi. To również skuteczny lek w walce z bezsennością.

90 zł 80 zł 640 zł / 8 zabiegów

Terapia mięśniowo-powięziowa jest nowoczesną metodą fizjoterapii. Opiera się na koncepcji taśm anatomicznych stworzonych przez Toma Myersa, amerykańskiego fizjoterapeutę. Masaż powięziowy poprawia zakres ruchomości tkanek i poprawia ogólne funkcjonowanie organizmu. Jest stosowany w leczeniu bólu mięśni, stanów zapalnych stawów, urazów, przeciążeń i stanów przewlekłego bólu. Terapia może być zastosowana zarówno w stanie ostrym, jak i w przewlekłym bólu u pacjentów w każdym wieku.

120 zł 100 zł 800 zł / 8 zabiegów

Zabieg pobudzający układ mięśniowy poprzez delikatny ucisk, wspomagający przepływ limfy i pracę węzłów chłonnych.

Wskazania: zastoje żylne i limfatyczne, problemy z przemianą materii

90 zł 80 zł 640 zł / 8 zabiegów

Zabieg pobudzający układ mięśniowy poprzez delikatny ucisk, wspomagający przepływ limfy i pracę węzłów chłonnych.

Wskazania: zastoje żylne i limfatyczne, problemy z przemianą materii

170 zł 140 zł 1120 zł / 8 zabiegów

Zabieg wykonywany z użyciem elastycznej maty, pod którą jest podgrzewana woda – fale wodne, sterowane komputerowo, masują ciało spoczywającego na macie, ubranego w lekką odzież pacjenta.

Zalecenia: napięcie mięśni, walka z bólem

Czas trwania: 15 min

35 zł 40 zł 240 zł / 8 zabiegów

FIZYKOTERAPIA

Pobudzanie nerwów i mięśni za pomocą impulsów elektrycznych w celu poprawienia funkcji ruchowych wybranych partii mięśni, zwiększenia ich siły oraz wytrzymałości.

Wskazania: choroby ortopedyczne, neurologiczne i reumatologiczne, rehabilitacja mięśni i nerwów, redukcja skutków utraty funkcji mięśnia, zwiększenie wytrzymałości mięśni

20 zł 17 zł 136 zł / 8 zabiegów

Wprowadzanie leków o różnej konsystencji przez skórę za pomocą ultradźwięków – fale o ściśle określonej częstotliwości transportują leki do głębszych warstw skóry, wzmagając efekt uzdrawiający.

Wskazania: urazy, zwichnięcia, skręcenia, bóle korzeniowe, dyskopatia, stany bólowe i zapalne, napięcie mięśni

25 zł 21 zł 168 zł / 8 zabiegów

Zabieg z wykorzystaniem prądu stałego polegający na wprowadzaniu leku w zjonizowanej postaci do tkanek pacjenta.

Wskazania: stany zapalne

25 zł 21 zł 168 zł / 8 zabiegów

Zabieg z wykorzystaniem mieszaniny ozonowo-powietrznej. Ozon i tlen przenikają bezpośrednio przez skórę, poprawiając ukrwienie i odżywienie wszystkich tkanek, zwłaszcza kończyn dolnych, serca oraz mózgu.

Zabieg poprawia krążenie w kończynach dolnych, zwiększa ukrwienie, posiada działanie przeciwzakrzepowe i przeciwmiażdżycowe, przyśpiesza gojenia ran.

30 zł 25 zł 200 zł / 8 zabiegów

Zabieg wykonywany za pomocą skupionej wiązki promieni podczerwonych.

Wskazania: ostre i przewlekłe stany zapalne, obrzęki

22 zł 18 zł 144 zł / 8 zabiegów

Zabieg z zastosowaniem światła niskoenergetycznego generowanego przez diody LED zarówno w zakresie widzialnym, jak i bliskiej podczerwieni.

Wskazania: stany bólowe, stany zapalne skóry, oparzenia, urazy kostno-stawowe, rehabilitacja poudarowa

25 zł 21 zł 168 zł / 8 zabiegów

Zabieg polegający na oddziaływaniu na organizm odpowiednią dawką pola magnetycznego, poprawiający przyswajanie tlenu przez tkanki i przyspieszający procesy regeneracyjne.

Wskazania: stany bólowe, stany zapalne, obrzęki, zaburzenia krążenia

22 zł 18 zł 144 zł / 8 zabiegów
Zabieg wymaga ordynacji lekarskiej Magnetoledoterapia 25 zł 21 zł 168 zł / 8 zabiegów

Zabieg z użyciem aparatury wywołującej drgania elektromagnetyczne. Powodują one głębokie przegrzanie tkanek, a co za tym idzie – przyspieszają przemianę materii. Zabieg ten działa również przeciwzapalnie oraz przeciwbólowo.

25 zł 21 zł 168 zł / 8 zabiegów

Zabieg wykorzystujący prąd o małej częstotliwości w celu przeciwbólowym oraz poprawy ukrwienia.

Wskazania: bóle związane z chorobą zwyrodnieniową stawów i kręgosłupa, nerwobóle, zapalenia okołostawowe

18 zł 15 zł 120 zł / 8 zabiegów

Zabieg przeprowadzany przy użyciu prądów średniej częstotliwości, stymulujący mięśnie, zmniejszający ich napięcie, rozszerzający naczynia krwionośne.

Wskazania: napięcie mięśni, odżywienie tkanek, stany zapalne i bólowe

18 zł 15 zł 120 zł / 8 zabiegów

Zabieg z zastosowaniem prądów impulsowych o kształcie prostokątnym lub trójkątnym w ramach przewlekłej terapii przeciwbólowej.

Wskazania: ostry ból, stymulacja mięśni szkieletowych

20 zł 17 zł 136 zł / 8 zabiegów

Zabieg polegający na przepuszczaniu przez ciało prądu o kształcie prostokątnym, który wywołuje skurcze mięśni szkieletowych.

Wskazania: bóle mięśniowe, zwyrodnienie stawów

20 zł 17 zł 136 zł / 8 zabiegów

Zabieg polegający na stymulowaniu mięśni krótkim impulsem prostokątnym lub trójkątnym.

Wskazania: normalizacja napięcia grup mięśni w chorobach związanych z uszkodzeniem centralnego układu nerwowego

20 zł 17 zł 136 zł / 8 zabiegów

Zabieg wykorzystujący falę akustyczną o częstotliwości drgań powyżej 20 kHz, zwiększający rozciągliwość tkanki łącznej w bliznach, przykurczach, zwłókniałych mięśniach i torebkach stawowych.

Wskazania: napięcie mięśni, stany zapalne, walka z bólem

22 zł 20 zł 160 zł / 8 zabiegów

Wprowadzanie leków o różnej konsystencji przez skórę za pomocą ultradźwięków – fale o ściśle określonej częstotliwości transportują leki do głębszych warstw skóry, wzmagając efekt uzdrawiający.

Wskazania: urazy, zwichnięcia, skręcenia, bóle korzeniowe, dyskopatia, stany bólowe i zapalne, napięcie mięśni

25 zł 21 zł 168 zł / 8 zabiegów

Zabieg polegający na miejscowym obniżeniu temperatury tkanek za pomocą oziębionych par azotu o temperaturze od –110°C do –160°C (czas zabiegu wynosi 1-4 min). Może stanowić przygotowanie do wykonywania ćwiczeń ruchowych. Efekty krioterapii miejscowej:
- ulga w bólu
- działanie przeciwzapalne
- zmniejszenie obrzęków
- poprawa ruchomości stawów
• rozluźnienie mięśni

18 zł 15 zł 120 zł / 8 zabiegów
80 zł 80 zł 380 zł / 5 zabiegów
720 zł / 10 zabiegów
90 zł 90 zł 430 zł / 5 zabiegów
810 zł / 10 zabiegów
80 zł 80 zł 380 zł / 5 zabiegów
720 zł / 10 zabiegów
90 zł 90 zł 430 zł / 5 zabiegów
810 zł / 10 zabiegów
80 zł 80 zł 380 zł / 5 zabiegów
720 zł / 10 zabiegów

ZABIEGI WELLNESS I UPIĘKSZAJĄCE

Bezbolesny zabieg odmładzający, który bezinwazyjnie wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy oraz jej koloryt. Doceniany jest zwłaszcza przez panie, które nie chcą korzystać z zabiegów medycyny estetycznej.

100 zł 100 zł

Kąpiel w winie to przede wszystkim kąpiel o działaniu odmładzającym. Preparat przygotowany do kąpieli jest bogaty w sole mineralne, flawonoidy, witaminę B i C oraz beta-karoten. Zawarte w nim polifenole mają działanie antyoksydacyjne, czyli obniżają poziom wolnych rodników w organizmie. Zawarta w koncentracie z wina tanina ma działanie oczyszczające i pobudza krążenie, dlatego kąpiele te polecane są także osobom, które chcą pozbyć się cellulitu.

55 zł 45 zł 360 zł / 8 zabiegów

Odświeżanie ciała i twarzy piwem było stosowane już przez Egipcjanki. Teraz my mamy możliwość sprawdzenia działania piwa kąpielowego na własnej skórze. Taka kąpiel fantastycznie relaksuje i usuwa stres. Naturalne składniki - drożdże piwne, słód i chmiel - sprawiają, że kąpiel pozytywnie wpływa na układ krążenia, wzmacnia układ odpornościowy, a także wzmacnia włosy, poprawia wygląd skóry i jej koloryt.

55 zł 45 zł 360 zł / 8 zabiegów

Do tego zabiegu wykorzystujemy olejek produkowany na bazie naszej solanki i borowiny. Delikatny zapach trawy cytrynowej pozwala się zrelaksować. A sam olejek intensywnie pielęgnuje skórę, delikatnie natłuszcza i odpowiednio nawilża.

55 zł 45 zł 360 zł / 8 zabiegów

Naturalny puder jest zalecany do pielęgnacji skóry suchej i zmęczonej, pozbawionej napięcia oraz elastyczności. Dzięki aromatycznym pudrom kąpiel działa odprężająco, pielęgnuje skórę, poprawia jej kondycję, działa łagodząco na lekkie rany i podrażnienia skóry. Przed zabiegiem wystarczy wybrać puder o ulubionym zapachu.

55 zł 45 zł 360 zł / 8 zabiegów

Wyjątkowo bogata w witaminy, minerały, mikroelementy. Pobudza mikrokrążenie krwi, dzięki czemu pozwala zwalczać cellulit. Wyszczupla, ujędrnia i oczyszcza skórę, a także działa przeciwzapalnie.

55 zł 45 zł 360 zł / 8 zabiegów

Kozie mleko jako surowiec kosmetyczny ceniono już w czasach starożytnych. Zawiera cenne aminokwasy, kwasy tłuszczowe, witaminy oraz mikroelementy. Zapewnia intensywną pielęgnację suchej skóry oraz jej jędrność i głębokie odprężenie. Dziś, trochę inaczej niż w przypadku sławnej Kleopatry, do kąpieli dodajemy sproszkowane kozie mleko z pyłkiem pszczelim.

55 zł 45 zł 360 zł / 8 zabiegów

Dodatek soli konopnej sprzyja regeneracji, pomaga się zrelaksować, osiągnąć harmonię umysłu i ciała. Dzięki cennym minerałom wspomaga krążenie w naczyniach krwionośnych skóry i pobudza metabolizm.

55 zł 45 zł 360 zł / 8 zabiegów

Wykonywany przy użyciu serum kofeinowego o działaniu antycellulitowym, pomaga zachować jędrność skóry. Działa również bezpośrednio na układ limfatyczny i krwionośny, usuwając produkty przemiany materii.

100 zł 80 zł 640 zł / 8 zabiegów

Skuteczny sposób na walkę z cellulitem i rozstępami, jednak w rękach fizjoterapeuty niepozorna bańka chińska potrafi zdziałać znacznie więcej. Masaż ten pomaga również zwalczać bóle kręgosłupa i mięśni.

90 zł 80 zł 640 zł / 8 zabiegów

Zalecany jest szczególnie osobom potrzebującym wyciszenia i relaksu. Rozgrzane do temperatury 50 stopni bazaltowe kamienie oddziałują na całe ciało, co pozwala oderwać się od stresu i trosk.

180 zł 150 zł

Szczególnie polecany osobom żyjącym w stresie. Doskonały sposób na skuteczny i głęboki relaks. W naszych gabinetach do masażu używamy olejków z masłem shea, o zapachu pomarańczy i magnolii, o zapachu orientalnym habibi lub greckim – słodkich i soczystych winogron. Dodatkowym efektem jest głęboko nawilżona skóra.

150 zł 120 zł 960 zł / 8 zabiegów

Znany i stosowany od stuleci, pozwala pozbyć się bólu głowy, uspokoić nerwy, zrelaksować się oraz poprawić ukrwienie skóry. Wykonywany miejscowo, rozluźnia spięte mięśnie, przynosi głęboki relaks.

60 zł 50 zł 400 zł / 8 zabiegów

Ma silne działanie ścierające, dzięki czemu peeling doskonale pobudza mikrokrążenie i oczyszcza naskórek z toksyn. Sól jest bogata w składniki mineralne, które rozpuszczając się, wnikają w skórę. Z kolei drobne kryształki cukru zanurzone są w olejkach roślinnych. Podczas kontaktu z wodą drobinki ścierne stopniowo ulegają rozpuszczeniu, a składniki odżywcze zawarte w kosmetyku wnikają w skórę i pozostawiają ją nawilżoną, miękką i lekko natłuszczoną.

80 zł 80 zł 350 zł / 8 zabiegów

Bezinwazyjna terapia polegająca na oddziaływaniu na receptory twarzy. Nie tylko poprawia wygląd i stan zdrowia, ale i skutecznie wpływa na pracę poszczególnych organów. Ze względu na bliskość mózgu działanie to jest bardzo silne. Zabieg reguluje energetykę organizmu i poprawia działanie układu immunologicznego, hormonalnego i nerwowego, czego efektem jest stopniowe likwidowanie problemów zdrowotnych.

80 zł 80 zł

Bezinwazyjna terapia polegająca na oddziaływaniu na receptory stóp. Poprzez stymulację konkretnych punktów terapeuta pomaga przywrócić organizmowi jego wewnętrzną równowagę. Zabieg wywołuje reakcje fizjologiczne, które zwiększają potencjał samouzdrawiania organizmu – organizm leczy się sam.

70 zł 70 zł 300 zł / 5 zabiegów

Zabieg z wykorzystaniem Pelokosmetyków, własnej linii kosmetyków Uzdrowiska Ustroń, które powstały na bazie surowców naturalnych: solanki i borowiny. Kosmetyki nawilżają, pielęgnują i regenerują skórę. Zabieg wykonywany jest w dwóch wersjach: peeling + zabieg na ciało z maski borowinowej lub peeling + zabieg + masaż na bazie masła solankowo-borowinowego.

210 zł 180 zł

Terapia łącząca działanie składników aktywnych pozyskiwanych z głębin mórz, oceanów i terenów nadmorskich. Przeznaczona dla skóry pozbawionej energii, narażonej na stres i zanieczyszczenia.

250 zł 210 zł

Terapia łącząca działanie składników aktywnych pozyskiwanych z głębin mórz, oceanów i terenów nadmorskich. Przeznaczona dla skóry pozbawionej energii, narażonej na stres i zanieczyszczenia.

250 zł 210 zł

Terapia przygotowana dla osób o cerze zmęczonej, z pierwszymi oznakami starzenia. Systematycznie stosowana, skutecznie poprawi jej jędrność oraz nawilżenie. Cera odzyskuje naturalny blask i na długo pozostaje aksamitnie gładka. Zabieg skutecznie stymuluje skórę do odnowy.

120 zł 120 zł 550 zł / 5 zabiegów

To znany i lubiany przez nasze klientki zabieg Witaminowa regeneracja na twarz, szyję i dekolt, wzbogacony o peeling kawitacyjny.
Peeling kawitacyjny polega na usuwaniu martwego naskórka i nadmiaru sebum przy pomocy ultradźwięków.

140 zł 140 zł 650 zł / 5 zabiegów

Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku, zwłaszcza ze skórą suchą i skłonną do wiotczenia. Opiera się na działaniu silnie regenerującej linii z kozim mlekiem oraz liczi. Algi dostarczają skórze bogactwa niezbędnych składników odżywczych, wzmacniają strukturę skóry, pobudzają do produkcji młodego kolagenu, przeciwdziałają rozstępom i wygładzają.

110 zł 110 zł 500 zł / 5 zabiegów

Zabieg składający się z peelingu kawitacyjnego oraz ampułki z kwasem hialuronowym lub serum z kwasem askorbinowy, korzeniem z lukrecji i witaminą E firmy Be Ceuticals, maski algowej oraz delikatnego masażu twarzy z użyciem kremu mineralnego UV 100.

Do zabiegu wykorzystujemy trzy maski algowe:
1. Maska algowa do cery dojrzałej, bogata w składniki odmładzające. Zawiera matrixyl prokolagen – peptyd stymulujący produkcję kolagenu oraz kwas hialuronowy. Matrixyl prokolagen naprawia uszkodzenia skóry związane ze starzeniem się i działaniem promieni UV, natomiast kwas hialuronowy silnie nawilża oraz wzmacnia efekt przeciwstarzeniowy.
2. Maska zawierająca czerwone algi Dulse oraz dużą dawkę witaminy C ma wyjątkowe właściwości utrzymywania wody w skórze. To bogate źródło polisacharydów, które stymulują mikrokrążenie krwi i limfy oraz procesy metaboliczne zachodzące w komórkach. Piegi stają się jaśniejsze, a cera nabiera blasku.
3. Maska algowa, której głównym składnikiem jest śluz ślimaka – nawilża, ujędrnia i silnie regeneruje skórę oraz przyspiesza odnowę uszkodzonego naskórka. Alantonina spowalnia proces starzenia się skóry, wygładza zmarszczki i zapobiega ich przedwczesnemu tworzeniu się. Pomaga w pielęgnacji i leczeniu skóry z trądzikiem młodzieńczym (sprawdza się także przy trądziku różowatym). Zmniejsza skłonność do alergii i uczuleń.

100 zł 100 zł 430 / 5 zabiegów

Wykonywany z wykorzystaniem 24-karatowego czystego złota, które przyspiesza odnowę komórek, ułatwia usuwanie toksyn, stymuluje produkcję kolagenu w głębszych warstwach skóry. Zabieg ze złotem pozwala usunąć drobne zmarszczki, zapobiega także starzeniu się skóry.

250 zł 250 zł

Sauna ziołowa dzięki ziołom i olejkom eterycznym pozwala dodatkowo korzystać z inhalacji ziołowych. Z kolei sauna sucha jest zdecydowanie najcieplejsza – takie warunki sprawiają, że na skórze otwierają się pory, a ciało intensywnie się poci. Sesja w saunie infrared natomiast jest polecana osobom, które nie lubią zbyt wysokich temperatur – przy czym i tak podczas jednego seansu pomaga spalić nawet do 900 kalorii.

17 zł -

Masaż lodem ma zastosowanie nie tylko w fizjoterapii, ale również w sporcie i odnowie biologicznej. Po wytężonym wysiłku pozwala szybko i efektywnie zregenerować mięśnie, stawy i więzadła. Pobudza też krążenie krwi i limfy, nadaje skórze jędrność, modeluje sylwetkę, działa antycellulitowo.

80 zł 80 zł 350 zł / 5 zabiegów

Takie połączenie pozwala osiągnąć lepsze efekty. Rozgrzana skóra, z głęboko oczyszczonymi porami, szybko wchłania składniki pielęgnacyjne zawarte w kosmetyku.
Do wyboru: terapia przeciwstarzeniowa, wyszczuplająca i nawilżająca.

130 zł 130 zł 580 zł / 5 zabiegów

Po rozgrzaniu ciała w saunie i usunięciu martwego naskórka podczas peelingu masaż umożliwia dodatkowe wprowadzenie pod skórę składników odżywczych zawartych w olejkach lub kremach.
Do wyboru: terapia przeciwstarzeniowa, wyszczuplająca i nawilżająca.

180 zł 180 zł

ZABIEGI ANTI-AGING

To najnowocześniejsza w Europie metoda modelowania sylwetki oraz lifting. HIFU (high intensity focused ultrasound) to alternatywny zabieg dla tradycyjnego, operacyjnego liftingu. Technologia ta polega na wykorzystaniu skoncentrowanej wiązki ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, co powoduje termiczne uszkodzenia i dogłębną przebudowę skóry. Wystarczy jeden zabieg, aby cieszyć się efektem odmłodzenia i modelowania sylwetki bez użycia skalpela.
Energia cieplna, wytworzona w technologii HIFU, o temperaturze 65 stopni C jest dostarczana do warstwy skóry na głębokości ok. 3,5-4,5 mm kurczy mięśnie i pobudza odbudowę kolagenu.
Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Efekty widoczne są po minimum 60 dniach.

W przypadku tego zabiegu cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od okolicy na jaką wykonywany jest zabieg)

Wskazania do zabiegu:
wiotka skóra ramion, brzucha, piersi, ud, pośladków i kolan, brak elastyczności skóry po ciąży i dużej utracie masy ciała, zapobieganie utracie jędrności skóry podczas odchudzania, lifting owalu, policzków, szyi, czoła i dekoltu, modelowanie i kształtowanie sylwetki, zmarszczki, bruzdy.

Efekty zabiegu:
zagęszczenie i ujędrnienie skóry, podniesienie owalu, wygładzenie i redukcja zmarszczek, odbudowa włókien kolagenowych, uniesienie brwi, poprawa linii żuchwy, redukcja cellulitu, ujędrnienie wiotkiej skóry ramion, pleców, boczków, kolan, brzucha, ud i pośladków

Przeciwwskazania:
aktywne choroby nowotworowe, stany zapalne skóry, infekcje, zmiany skórne, implanty elektroniczne/metalowe, miesiączka, łuszczyca w fazie zapalnej w miejscu zabiegu, nowotwory,
ciąża.

Czas trwania zabiegu: 20-120 minut

-

lifting czoła, skroni, brwi

1000 zł -

policzki, fałdy nosowo-wargowe, linie marionetki

2000 zł -
V-Max HIFU podbródek + szyja 1000 zł -
V-Max HIFU cała twarz + szyja 3000 zł -

jeden obszar zabiegowy*
* jeden obszar zabiegowy to powierzchnia odpowiadająca powierzchni dłoni

500 zł -

jeden obszar zabiegowy*
* jeden obszar zabiegowy to powierzchnia odpowiadająca powierzchni dłoni

500 zł -

jeden obszar zabiegowy*
* jeden obszar zabiegowy to powierzchnia odpowiadająca powierzchni dłoni

500 zł -

jeden obszar zabiegowy*
* jeden obszar zabiegowy to powierzchnia odpowiadająca powierzchni dłoni

500 zł -

jeden obszar zabiegowy*
* jeden obszar zabiegowy to powierzchnia odpowiadająca powierzchni dłoni

500 zł -

jeden obszar zabiegowy*
* jeden obszar zabiegowy to powierzchnia odpowiadająca powierzchni dłoni

500 zł -

jeden obszar zabiegowy*
* jeden obszar zabiegowy to powierzchnia odpowiadająca powierzchni dłoni

500 zł -

jeden obszar zabiegowy*
* jeden obszar zabiegowy to powierzchnia odpowiadająca powierzchni dłoni

500 zł -

jeden obszar zabiegowy*
* jeden obszar zabiegowy to powierzchnia odpowiadająca powierzchni dłoni

500 zł -

jeden obszar zabiegowy* wymagający użycia dwóch głowic
* jeden obszar zabiegowy to powierzchnia odpowiadająca powierzchni dłoni

800 zł -

To nowoczesna, nieinwazyjna i bardzo skuteczna metoda odmładzania i regenerowania skóry. Wykonywana jest specjalistyczną aparaturą, wykorzystującą dwie technologie jednocześnie: technologię hiperbarycznego tlenu (terapię czystym tlenem) oraz wprowadzanie głęboko w skórę substancji aktywnych.

Wskazania do zabiegu infuzji tlenowej:
skóra niedotleniona, szara, zestresowana, zmęczona, skóra dojrzała z oznakami starzenia, skóra sucha, odwodniona, skóra zwiotczała, pozbawiona sprężystości, skóra skłonna do przebarwień, skóra wrażliwa z popękanymi naczyniami krwionośnymi, z trądzikiem różowatym.

Infuzja tlenowa wykorzystuje tlen pod wysokim ciśnieniem do wtłaczania w głąb skóry substancji aktywnej zawartej w specjalnym serum. Dobry wybór serum jest uwarunkowany dokładnym wywiadem z pacjentem i rozpoznaniem potrzeb jego skóry. Szeroka gama produktów BE CEUTICALS zawierających substancje aktywne ukierunkowane na określone problemy gwarantuje, że zabieg infuzji tlenowej spełnia wymagania każdego rodzaju skóry i daje natychmiastowe efekty.

Do zabiegu infuzji tlenowej polecamy produkty, w skład których wchodzi m.in.
- kwas hialuronowy, który może być stosowany do każdego rodzaju cery, gwarantuje nawilżenie poprzez zdolność do wiązania wody, poprawia kondycję skóry i wspomaga procesy regeneracji,
- witamina C, która wykazuje działanie m.in. antyoksydacyjne, rozjaśniające przebarwienia, wygładzające skórę i uszczelniające naczynia krwionośne.

250 zł -

Smart mirror to najbardziej zaawansowane urządzenie do diagnostyki skóry łączące sztuczną inteligencję z technologią analizy obrazu. Oferuje skuteczną 20-sekundową analizę pod kątem chorób skóry właściwej naskórka, przebarwienia, pory, nawilżenie, tekstura, zmarszczki, pigmentacja, uszkodzenia UV. Smart Mirror automatycznie zaleca produkty oraz zabiegi do danego rodzaju skóry.

50 zł - przy wykupieniu zabiegu - bezpłatnie

INNE

Bilet uprawniający do jednorazowego wejścia na basen solankowy, siłownię, saunę lub zajęcia fitness.

Ograniczenia czasowe/wejście:
Siłownia – bez ograniczeń
Basen solankowy – 60 min
Sauna – 60 min
Zajęcia fitness – 60 min

17 zł -

Bilet uprawniający do czterech jednorazowych wejść na basen solankowy, siłownię, saunę lub zajęcia fitness.

Ograniczenia czasowe/wejście:
Siłownia – bez ograniczeń
Basen solankowy – 60 min
Sauna – 60 min
Zajęcia fitness – 60 min

64 zł -

Bilet uprawniający do ośmiu jednorazowych wejść na basen solankowy, siłownię, saunę lub zajęcia fitness.

Ograniczenia czasowe/wejście:
Siłownia – bez ograniczeń
Basen solankowy – 60 min
Sauna – 60 min
Zajęcia fitness – 60 min

120 zł -

Bilet uprawniający do dwunastu jednorazowych wejść na basen solankowy, siłownię, saunę lub zajęcia fitness.

Ograniczenia czasowe/wejście:
Siłownia – bez ograniczeń
Basen solankowy – 60 min
Sauna – 60 min
Zajęcia fitness – 60 min

168 zł -

Karnet uprawniający do wejścia na siłownię do godz. 14. Ważny 30 lub 90 dni.

75 zł / 30 dni
195 zł / 90 dni
-

Karnet uprawniający do wejścia na siłownię oraz do udziału w zajęciach fitness. Ważny 30 lub 90 dni.

129 zł / 30 dni
327 zł / 90 dni
-

Karnet uprawniający do wejścia na siłownię, basen solankowy oraz do udziału w zajęciach fitness. Ważny 30 lub 90 dni.

149 zł / 30 dni
387 zł / 90 dni
-

Karnet uprawniający do wejścia na siłownię, basen solankowy, saunę oraz do udziału w zajęciach fitness. Ważny 30 lub 90 dni.

209 zł / 30 dni
600 zł / 90 dni
-

Newsletter

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco


Dziękujemy za dołączenie do subskrybentów.

x

Dziękujemy za wizytę!

Chcesz być z nami w kontakcie – zostaw swój adres e-mail.

FreshMail.pl

Proszę czekać

Wczytuję system rezerwacyjny

x

FreshMail.pl