Cennik premium

Zabiegi realizowane w Medical & SPA Prestige Club

ZOBACZ CENNIK STANDARD (ZABIEGI REALIZOWANE W UZDROWISKOWYM INSTYTUCIE ZDROWIA)

Zabieg wymaga ordynacji lekarskiej Zabieg wymaga ordynacji lekarskiej
NAZWA ZABIEGU CENA CENA DLA GOŚCIA HOTELOWEGO CENA W PAKIECIE

BALNEOTERAPIA

Zabieg polegający na zanurzeniu całego ciała w zawiesinie borowinowej, w najbardziej tradycyjnej formie przeprowadzany w dębowych baliach. Ciało w trakcie powolnego przegrzewania oczyszcza się i jednocześnie wchłania z borowiny cenne minerały.

Wskazania: schorzenia narządu ruchu, ból oraz stany zapalne

Przeciwwskazania: ostre stany zapalne, żylaki, zapalenie żył, ciąża, choroby serca, choroby nerek, miażdżyca, nadciśnienie

70 zł 60 zł 480 zł / 8 zabiegów

Zabieg będący połączeniem borowiny w formie żelu oraz ultradźwięków, za pomocą których żel jest wprowadzany do tkanek organizmu. Zabieg działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo oraz wspomaga leczenie ścięgien i przyczepów mięśniowych.

Wskazania: ból, stany zapalne, choroby ścięgien i przyczepów mięśniowych

27 zł 24 zł 176 zł / 8 zabiegów

Zabieg z użyciem dwutlenku węgla o działaniu leczniczym, polegającym na rozszerzaniu naczyń, a tym samym usprawnieniu przepływu utlenionej krwi; powoduje też spadek normalnego oraz podwyższonego chorobowo ciśnienia krwi.

Wskazania: współistniejące schorzenia kardiologiczne lub naczyniowe mózgu (które wykluczają stosowanie kąpieli mokrych), poprawa krążenia, zmniejszenie napięcia układu nerwowego, łagodzenie bólu

40 zł 35 zł 240 zł / 8 zabiegów

Zabieg z wykorzystaniem mieszaniny ozonowo-powietrznej. Ozon i tlen przenikają bezpośrednio przez skórę, poprawiając ukrwienie i odżywienie wszystkich tkanek, zwłaszcza kończyn dolnych, serca oraz mózgu.

Wskazania:
poprawa krążenia w kończynach dolnych, posiada działanie przeciwzakrzepowe i przeciwmiażdżycowe, przyśpiesza gojenie ran.

35 zł 30 zł 200 zł / 8 zabiegów

HYDROTERAPIA

Masaż ciała silnym strumieniem wody, mający działanie odprężające i relaksujące.

Wskazania: skurcze, napięcie mięśni

65 zł 60 zł 400 zł / 8 zabiegów

Masaż ciała zanurzonego w wodzie za pomocą powietrza. Działa relaksująco, antydepresyjnie, rozszerza naczynia włosowate.

Wskazania: stany depresyjne, nadmiar cellulitu

65 zł 55 zł 400 zł / 8 zabiegów

Natryski o zmiennej temperaturze i strumieniu – zdaniem wielu kuracjuszy to bardzo przyjemny zabieg.

Wskazania: pobudzenie krążenia, zmniejszenie cellulitu, poprawa przemiany materii, stabilizacja układu nerwowego

70 zł 60 zł 400 zł / 8 zabiegów

KINEZYTERAPIA I DIAGNOSTYKA SPORTOWA

Konsultacja oraz analiza dostarczonej dokumentacji pomagająca ocenić poziom sprawności fizycznej pacjenta oraz określić jego potrzeby. Stanowi podstawę do zbudowania indywidualnego programu zabiegów oraz doboru właściwych ćwiczeń.

80 zł 80 zł

Zestaw ćwiczeń mający na celu przywrócenie pacjentom lub też utrzymanie sprawności fizycznej. Wspomaga również działanie ośrodkowego układu nerwowego, poprawia funkcjonowanie układu oddechowego i sercowo-naczyniowego. Indywidualna praca fizjoterapeuty z pacjentem pomaga najlepiej dobrać i dostosować ćwiczenia do jego możliwość i potrzeb.

120 zł 100 zł 720 zł / 8 zabiegów

Czas zabiegu do 45 min

Zestaw ćwiczeń, przy użyciu specjalistycznego sprzętu, mający na celu przywrócenie pacjentom lub też utrzymanie sprawności fizycznej.

Wskazania:
Przeznaczona w szczególności dla osób, które z określonych względów nie mogą ćwiczyć w grupach.

27 zł 27 zł

Uciskanie odpowiednich punktów na ciele przywracające równowagę mięśniową. Metody te są stosowane w przypadku dolegliwości kręgosłupa, urazów stawów oraz w bólach głowy wynikających ze stresu i z przemęczenia.

110 zł 100 zł 720 zł / 8 zabiegów

Do programu leczniczego mogą być zakwalifikowani pacjenci (zarówno kobiety, jak i mężczyźni) z wszystkimi typami nietrzymania moczu, również po zabiegach operacyjnych. Urorehabilitacja szczególnie polecana jest dla pacjentów z nietrzymaniem moczu po prostatektomii radykalnej, kobiet z nietrzymaniem moczu (zarówno o typie nadreaktywności, jak też wysiłkowym), pacjentom z zaburzeniami neurologicznymi, chorobami kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, jak również pacjentom z powikłaniami pooperacyjnymi.

Ostateczna decyzja o kwalifikacji jest podejmowana jednakże po konsultacji lekarskiej. Niekiedy do kwalifikacji niezbędne jest wykonanie dodatkowych badań i konsultacji specjalistycznych (neurologiczna, neurochirurgiczna, ginekologiczna).

110 zł 110 zł

Najważniejszą z metod stosowanych w leczeniu nietrzymania moczu jest prawidłowa fizjoterapia, w skład której wchodzi m.in. trening mięśni dna miednicy oraz wykorzystanie metod fizykoterapii. Prawidłowo poprowadzony trening jest w stanie zmniejszyć objawy nietrzymania moczu w 3-6 tygodni, bądź znacznie je ograniczyć.

100 zł 100 zł 420 zł / 5 sesji
800 zł / 10 sesji
- 680 zł / 5 zabiegów
1350 zł / 10 zabiegów

Za pomocą specjalnych kolorowych plastrów przyklejanych na skórę fizjoterapeuta przywraca określonym strukturom ciała zdolność do normalnego funkcjonowania. Plastrowanie łagodzi napięcie mięśni, aktywuje je, pomaga w leczeniu kontuzji oraz zmniejsza dolegliwości bólowe.

40 zł 35 zł

Ćwiczenia prowadzone pod okiem trenera personalnego, który układa plan treningowy po uwzględnieniu możliwości i oczekiwań osoby ćwiczącej. Trener nadzoruje, kontroluje i koryguje ewentualne błędy. Dzięki temu poprawnie technicznie wykonany trening gwarantuje osiągnięcie lepszych efektów w zdecydowanie krótszym czasie.

130 zł 130 zł 800 zł / 8 treningów
1100 zł / 12 treningów (karnet ACTIVE PERSONAL)

Ćwiczenia prowadzone pod okiem trenera, który układa plan treningowy po uwzględnieniu możliwości i oczekiwań osoby ćwiczącej. Aby wysiłek fizyczny dał lepsze efekty, trener personalny przygotowuje również zalecenia odnośnie żywienia.

200 zł 200 zł

Ćwiczenia prowadzone pod okiem trenera, który układa plan treningowy po uwzględnieniu możliwości i oczekiwań osoby ćwiczącej.

140 zł 140 zł

Konsultacja z trenerem, po której przygotowane zostają zalecenia odnośnie żywienia.

90 zł 90 zł
Analiza składu ciała (SECA) 50 zł 50 zł
Konsultacja żywieniowa + analiza składu ciała (SECA) 100 zł 100 zł
Analiza składu ciała (SECA) + konsultacja treningowa + trening wprowadzający 180 zł 180 zł
Konsultacja żywieniowa + analiza składu ciała (SECA) + konsultacja treningowa + trening wprowadzający 240 zł 240 zł
Test ergospirometryczny 330 zł 330 zł
Test ergospirometryczny + analiza składu ciała (SECA) 370 zł 370 zł
Test wysiłkowy + analiza składu ciała (SECA) 160 zł 160 zł

MASAŻE

Zabieg przeprowadzany na wybranej części ciała – pobudza układ mięśniowy, wspomaga przepływ limfy oraz usuwanie toksyn z organizmu.

Wskazania: bóle, problemy z funkcją ruchu, napięcie mięśni

100 zł 90 zł 340 zł / 4 zabiegi
700 zł / 8 zabiegów

Jeden z najczęściej wybieranych zabiegów ze względu na odczuwalne korzyści oraz znacznie lepsze samopoczucie po masażu.

Wskazania: poprawa ukrwienia, zastoje żylne i limfatyczne, napięcie mięśni, walka z bólem, pobudzenie przemiany materii

170 zł 140 zł 540 zł / 4 zabiegi
1040 zł / 8 zabiegów

niweluje stres oraz związane z nim dolegliwości: bóle głowy, karku i pleców, zaburzenia koncentracji, depresję, długotrwałe zmęczenie. Masaż ma jednak znacznie więcej zbawiennych właściwości – pobudza układ krążenia, korzystnie działa na układ nerwowy, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie oraz ciśnienie krwi. To również skuteczny lek w walce z bezsennością.

150 zł 130 zł 500 zł / 4 zabiegi
1000 zł / 8 zabiegów

niweluje stres oraz związane z nim dolegliwości: bóle głowy, karku i pleców, zaburzenia koncentracji, depresję, długotrwałe zmęczenie. Masaż ma jednak znacznie więcej zbawiennych właściwości – pobudza układ krążenia, korzystnie działa na układ nerwowy, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie oraz ciśnienie krwi. To również skuteczny lek w walce z bezsennością.

220 zł 190 zł 760 zł / 4 zabiegi
1480 zł / 8 zabiegów

Terapia mięśniowo-powięziowa jest nowoczesną metodą fizjoterapii. Opiera się na koncepcji taśm anatomicznych stworzonych przez Toma Myersa, amerykańskiego fizjoterapeutę. Masaż powięziowy poprawia zakres ruchomości tkanek i poprawia ogólne funkcjonowanie organizmu. Jest stosowany w leczeniu bólu mięśni, stanów zapalnych stawów, urazów, przeciążeń i stanów przewlekłego bólu. Terapia może być zastosowana zarówno w stanie ostrym, jak i w przewlekłym bólu u pacjentów w każdym wieku.

150 zł 140 zł 540 zł / 4 zabiegi
1070 zł / 8 zabiegów

Zabieg pobudzający układ mięśniowy poprzez delikatny ucisk, wspomagający przepływ limfy i pracę węzłów chłonnych.

Wskazania: zastoje żylne i limfatyczne, problemy z przemianą materii

110 zł 100 zł 720 zł / 8 zabiegów

Wieloetapowy masaż głowy i twarzy, polegający na stymulacji receptorów oraz stref odruchowych odpowiedzialnych za wszystkie narządy i części ciała. Masaż pobudza procesy samoregulacji, poprawia działanie układu hormonalnego, immunologicznego i nerwowego.

Zalecenia: przemęczenie, bezsenność, występowanie stanów lękowych, migreny, choroby nerwu twarzy.

Czas trwania: do 60 min

120 zł 110 zł 400 zł / 4 zabiegi

To bezinwazyjna, holistyczna terapia zajmująca się oddziaływaniem na receptory stóp. Refleksolog używając odpowiedniej techniki pracy kciuka oraz palców, stymuluje te punkty i w ten sposób pomaga przywrócić organizmowi jego wewnętrzną równowagę. Refleksoterapia stóp wywołuje reakcje fizjologiczne, które zwiększają potencjał samouzdrawiania się organizmu - organizm leczy się sam. Pracując na receptorach stóp terapeuta wspomaga organizm do oczyszczania się z toksyn, odblokowania kanałów energetycznych - tzw. meridian oraz odprężenia ciała i zrelaksowania umysłu.

Celem terapeuty jest takie oddziaływanie na pacjenta, dzięki któremu odzyska on fizjologiczny stan równowagi, a co za tym idzie i zdrowie. Terapeuta pomaga organizmowi naturalnie i prawidłowo funkcjonować. Wszystkie procesy lecznicze są dziełem organizmu, refleksoterapeuta jedynie uaktywnia go i stymuluje do działania.

Efekty zabiegu:

pomaga zmniejszyć stres i napięcie nerwowe,
poprawia krążenie krwi i przepływ impulsów nerwowych, gwarantując utrzymanie zdrowia i prawidłowego funkcjonowania organizmu,
pomaga przywrócić naturalną równowagę niewydolnym, przepracowanym gruczołom,
pomaga zlikwidować ból, uruchamiając naturalne systemy obronne organizmu,
pomaga w zaburzeniach snu, koncentracji, pamięci,
łagodzi bóle artretyczne i reumatyczne,
pomaga w leczeniu alergii i astmy,
pomaga w walce z zaparciami, wzdęciami, zgagą.

Przeciwwskazania do zabiegu: ciężkie infekcje przebiegające z gorączką, złamania i uszkodzenia stóp, choroby wymagające leczenia chirurgicznego, grzybica stóp, stany zapalne naczyń żylnych i układu limfatycznego.

Czas trwania: do 60 min

120 zł 110 zł 400 zł / 4 zabiegi

Leżąc na cienkiej membranie łóżka masującego, pacjent korzysta z masażu, który wykonywany jest strumieniem wody wypływającym pod ciśnieniem przez 4 dysze masujące. Dysze te poruszają się na 7 różnych sposobów, znakomicie odwzorowując techniki masażu leczniczego.
Masaż na łóżku masującym Aquatizer ma działanie lecznicze i przynosi odczuwalne odprężenie i ulgę przeciążonym partiom ciała. Jest idealnym połączeniem masażu i ciepła dla uzyskania znaczących efektów leczniczych oraz relaksu. Pozwala osiągnąć lepsze i szybsze efekty w ogólnym rozluźnianiu mięśni oraz w łagodzeniu objawów bólowych.

Nowa jakość masażu, z muzykoterapią w tle!
Najważniejsze korzyści dla naszych pacjentów!

☑ Zwiększona gama trybów masażu przez 4 automatycznie sterowane dysze.
☑ Specjalny tryb TURBO zapewnia możliwość extra mocnego masażu.
☑ Bezpieczeństwo i optymalna jakości masażu, dzięki specjalnym poduszkom trzymającym stopy, stabilizującym pozycję ciała oraz redukującym drgania w okolicy głowy.
☑ Identyfikacja obszaru ciała i detekcji wysokości dzięki czujnikowi do wykrywania pozycji głowy.

50 zł 45 zł 200 zł / 5 zabiegów
400 zł / 10 zabiegów

Zalecany jest w leczeniu obrzęków limfatycznych i zastoju limfy. Poprawia metabolizm, pobudza układ limfatyczny, przyspiesza proces oczyszczania organizmu.

50 zł 45 zł 200 zł / 5 zabiegów
400 zł / 10 zabiegów

FIZYKOTERAPIA

Głęboka oscylacja działa bezpośrednio w miejscu urazu poprzez stymulację tkanek. Doskonale sprawdza się w leczeniu kontuzji i uszkodzeń mięśni, a także skręceń, zwichnięć, obrzęków oraz krwiaków.
Metoda jest bardzo bezpieczna i delikatna, dlatego może być wykorzystywana w przypadku świeżych kontuzji, po przebyciu Covid-19, ostrego bólu oraz w terapii pooperacyjnej. Terapia stymuluje przepływ limfy, dzięki temu zbędne produkty przemiany materii oraz płyny zalegające w obrzękach zostają szybko przetransportowane i wydalone z organizmu. W schorzeniach chronicznych terapia pomaga zmniejszyć zwłóknienie i stwardnienie tkankowe.

Wskazania do terapii:
• stan po przebyciu Covid-19 (stan po obrzęku płuc),
• stany pourazowe mięśni, ścięgien i więzadeł,
• skręcenia stawów,
• obrzęk limfatyczny,
• zmiany przeciążeniowe przyczepów ścięgien,
• krwiaki,
• bóle kręgosłupa,
• ból mięśni,
• stany po zespoleniu kości,
• ból pourazowy.

Efekty terapii:
• stymulacja procesów gojenia,
• likwidacja obrzęków,
• działanie przeciwzapalne,
• terapia uszkodzeń mięśni,
• szybka i długotrwała relaksacja mięśni oddechowych,
• przyśpieszenie procesów regeneracji.
• rozrzedzenie zalegającej wydzieliny i ułatwienie jej odkrztuszania,
• drenaż przestrzeni śródmiąższowej i poprawa czynności elementów układu limfatycznego,
• poprawa czynności oddechowej.

60 zł 55 zł 275 zł / 5 zabiegów

Pobudzanie nerwów i mięśni za pomocą impulsów elektrycznych w celu poprawienia funkcji ruchowych wybranych partii mięśni, zwiększenia ich siły oraz wytrzymałości.

Wskazania: choroby ortopedyczne, neurologiczne i reumatologiczne, rehabilitacja mięśni i nerwów, redukcja skutków utraty funkcji mięśnia, zwiększenie wytrzymałości mięśni

27 zł 24 zł 176 zł / 8 zabiegów

Wprowadzanie leków o różnej konsystencji przez skórę za pomocą ultradźwięków – fale o ściśle określonej częstotliwości transportują leki do głębszych warstw skóry, wzmagając efekt uzdrawiający.

Wskazania: urazy, zwichnięcia, skręcenia, bóle korzeniowe, dyskopatia, stany bólowe i zapalne, napięcie mięśni

27 zł 24 zł 176 zł / 8 zabiegów

Zabieg z wykorzystaniem prądu stałego polegający na wprowadzaniu leku w zjonizowanej postaci do tkanek pacjenta.

Wskazania: stany zapalne

27 zł 24 zł 176 zł / 8 zabiegów

Zabieg wykonywany za pomocą skupionej wiązki promieni podczerwonych.

Wskazania: ostre i przewlekłe stany zapalne, obrzęki

27 zł 24 zł 176 zł / 8 zabiegów

Zabieg z zastosowaniem światła niskoenergetycznego generowanego przez diody LED zarówno w zakresie widzialnym, jak i bliskiej podczerwieni.

Wskazania: stany bólowe, stany zapalne skóry, oparzenia, urazy kostno-stawowe, rehabilitacja poudarowa

27 zł 24 zł 176 zł / 8 zabiegów

Zabieg polegający na oddziaływaniu na organizm odpowiednią dawką pola magnetycznego, poprawiający przyswajanie tlenu przez tkanki i przyspieszający procesy regeneracyjne.

Wskazania: stany bólowe, stany zapalne, obrzęki, zaburzenia krążenia

27 zł 24 zł 176 zł / 8 zabiegów
Zabieg wymaga ordynacji lekarskiej Magnetoledoterapia 27 zł 24 zł 176 zł / 8 zabiegów

Zabieg z użyciem aparatury wywołującej drgania elektromagnetyczne. Powodują one głębokie przegrzanie tkanek, a co za tym idzie – przyspieszają przemianę materii. Zabieg ten działa również przeciwzapalnie oraz przeciwbólowo.

27 zł 24 zł 176 zł / 8 zabiegów

Zabieg wykorzystujący prąd o małej częstotliwości w celu przeciwbólowym oraz poprawy ukrwienia.

Wskazania: bóle związane z chorobą zwyrodnieniową stawów i kręgosłupa, nerwobóle, zapalenia okołostawowe

27 zł 24 zł 176 zł / 8 zabiegów

Zabieg przeprowadzany przy użyciu prądów średniej częstotliwości, stymulujący mięśnie, zmniejszający ich napięcie, rozszerzający naczynia krwionośne.

Wskazania: napięcie mięśni, odżywienie tkanek, stany zapalne i bólowe

27 zł 24 zł 176 zł / 8 zabiegów

Zabieg z zastosowaniem prądów impulsowych o kształcie prostokątnym lub trójkątnym w ramach przewlekłej terapii przeciwbólowej.

Wskazania: ostry ból, stymulacja mięśni szkieletowych

27 zł 24 zł 176 zł / 8 zabiegów

Zabieg polegający na przepuszczaniu przez ciało prądu o kształcie prostokątnym, który wywołuje skurcze mięśni szkieletowych.

Wskazania: bóle mięśniowe, zwyrodnienie stawów

27 zł 24 zł 176 zł / 8 zabiegów

Zabieg polegający na stymulowaniu mięśni krótkim impulsem prostokątnym lub trójkątnym.

Wskazania: normalizacja napięcia grup mięśni w chorobach związanych z uszkodzeniem centralnego układu nerwowego

27 zł 24 zł 176 zł / 8 zabiegów

Zabieg wykorzystujący falę akustyczną o częstotliwości drgań powyżej 20 kHz, zwiększający rozciągliwość tkanki łącznej w bliznach, przykurczach, zwłókniałych mięśniach i torebkach stawowych.

Wskazania: napięcie mięśni, stany zapalne, walka z bólem

27 zł 24 zł 176 zł / 8 zabiegów

Wprowadzanie leków o różnej konsystencji przez skórę za pomocą ultradźwięków – fale o ściśle określonej częstotliwości transportują leki do głębszych warstw skóry, wzmagając efekt uzdrawiający.

Wskazania: urazy, zwichnięcia, skręcenia, bóle korzeniowe, dyskopatia, stany bólowe i zapalne, napięcie mięśni

27 zł 24 zł 176 zł / 8 zabiegów

Zabieg polegający na miejscowym obniżeniu temperatury tkanek za pomocą oziębionych par azotu o temperaturze od –110°C do –160°C (czas zabiegu wynosi 1-4 min). Może stanowić przygotowanie do wykonywania ćwiczeń ruchowych. Efekty krioterapii miejscowej:
- ulga w bólu
- działanie przeciwzapalne
- zmniejszenie obrzęków
- poprawa ruchomości stawów
• rozluźnienie mięśni

27 zł 24 zł 176 zł / 8 zabiegów
80 zł 80 zł 198 zł / 3 zabiegi
300 zł / 5 zabiegów
90 zł 90 zł 228 zł / 3 zabiegi
350 zł / 5 zabiegów
80 zł 80 zł 210 zł / 3 zabiegi
325 zł / 5 zabiegów
90 zł 90 zł 240 zł / 3 zabiegi
375 zł / 5 zabiegów
80 zł 80 zł 380 zł / 5 zabiegów
720 zł / 10 zabiegów

Zabiegi wellness dla twarzy

Prawdziwy ceremoniał złożony z ośmiu kroków, rozpoczynający się olejowym rytuałem oczyszczającym i ciepłym kompresem (oshibori). Siłę zabiegu oparto na uzdrawiającej mocy dotyku w połączeniu z darami natury zawartymi w kosmetykach marki Purite.

190 zł - 690 zł / 4 zabiegi

Na ceremoniał składa się Klasyczny zabieg by Purite (do wyboru: Głęboko nawilżający i odżywiający, Anti-redness lub Bankietowy) połączony z japońskim masażem Kobido.
Połączenie w naszym zabiegu działania Kobido z działaniem naturalnych kosmetyków Purite wspomoże proces odbudowy komórek. Skóra zregeneruje się, dotleni co bezpośrednio wpłynie na widoczne polepszenie jej wyglądu.

300 zł - 1080 zł / 4 zabiegi

Masaż Kobido znany jest jako niechirurgiczny lifting twarzy. Dzięki stosowanym technikom można naturalnie i z biegiem czasu:
- zmniejszyć napięcia mięśniowe, które powodują zmarszczki mimiczne
- zmniejszyć efekty starzenia się skóry
- zapobiegać oznakom starzenia
- podnieść owal twarzy i poprawić strukturę policzków
- stymulować metabolizm komórkowy, co przyczynia się do szybszej regeneracji skóry.

130 zł - 470 zł / 4 zabiegi

Ten zabieg bankietowy, zwalcza oznaki zmęczenia. Skóra jest wyraźnie wygładzona, ujędrniona i zrewitalizowana. Sekret zabiegu tkwi w specjalnie dobranych serach, a ruchy autorskiego masażu wygładzają i dodają skórze blasku.

300 zł - 1080 zł / 4 zabiegi

Zabieg łączy nowoczesną technologię składników aktywnych z ekskluzywnymi technikami masażu CODAGE, ZABIEG SZYTY NA MIARĘ przeznaczony jest dla każdego typu skóry, która na zakończenie zabiegu promienieje blaskiem i jest zrelaksowana

350 zł - 1260 zł / 4 zabiegi

Zabiegi wellness dla ciała

Rytuał rozpoczyna się odprężającą kąpielą, a kolejnym krokiem jest delikatny i relaksujący masaż, który w pełni pomoże odprężyć się i zapomnieć o codziennych troskach.

Delikatny masaż wybranym – solnym lub cukrowym peelingiem na bazie dobroczynnych olejów oraz maseł zdejmie martwy naskórek i otworzy pory na przyjęcie składników aktywnych zawartych w serii maseł do ciała Purite.

350 zł - 1260 zł / 4 zabiegi

Wyselekcjonowane sole do kąpieli i zawarte w nich składniki pomogą odprężyć się i pozbyć toksyn. Dodatkowo przyniosą uczucie lekkości i upragniony relaks, przygotowując ciało na drugi etap zabiegu: masaż.

160 zł - 580 zł / 4 zabiegi

Zabieg rozpocznie się peelingiem Purite, czyli oczyszczającą ciało kompozycją solno-olejowo-masłową lub cukrowo-olejowo-masłową (do wyboru). Kompleksowość składników zawarta w peelingu dogłębnie, lecz bez uczucia bólu, oczyści skórę i przygotuje ciało na delikatny masaż jednym z pięciu wariantów masła do ciała.

200 zł - 720 zł / 4 zabiegi

Ciało Selected by Purite to synergia dotyku (masaż) oraz niezwykle bogatej gamy ekstraktów i wyciągów ziołowych z drogocennymi olejami i masłami roślinnymi o szerokim spektrum działania.

200 zł - 720 zł / 4 zabiegi

Stopy i dłonie to barometry naszego organizmu. Na stopach znajdują się punkty odpowiadające za nasze organy wewnętrzne, a ich chłód może świadczyć o osłabionym krążeniu lub spadku energii. Ich masowanie znacznie polepszy samopoczucie, wprowadzając w stan błogiego relaksu.

200 zł - 720 zł / 4 zabiegi

Zabieg który redukuje cellulit i pobudzi mikrokrążenie zapewniając przy tym uczucie komfortu i lekkości poprzez kombinację masażu drenującego. Przed zabiegiem wykonujemy peeling całego ciała, który dodatkowo wygładza skórę. Kombinacja drenującego masażu i odświeżającego serum eliminuje opuchnięcia i uczucie ciężkości oraz zapewnia poczucie komfortu.

300 zł - 1080 zł / 4 zabiegi

Zabieg rozpoczyna się peelingiem całego ciała. Połączenie masażu i silnie działających kosmetyków specjalistycznych intensywnie stymuluje funkcje skóry, która na długo pozostaje komfortowo zrewitalizowana, ujędrniona i wygładzona uzyskując zdrowy i młody wygląd.

300 zł - 1080 zł / 4 zabiegi

Peeling całego ciała eliminuje martwe komórki, poprawia strukturę skóry i pozostawia ją niesamowicie miękką. Zawartość oleju makadamia pozwala na regenerację, odżywienie i ujędrnienie zwiotczałej i zniszczonej skóry, bowiem stymuluje krążenie krwi oraz limfy, wspomagając tym samym walkę z cellulitem.

200 zł - 720 zł / 4 zabiegi

Masaż wykonywany przy użyciu odświeżającego serum o działaniu antycellulitowym, pomaga w utrzymanie jędrności skóry. Masaż wykonywany w specjalnych pneumatycznych ?spodniach? działa bezpośrednio na układ limfatyczny i krwionośny. Wpływa na rozszerzenie się naczyń krwionośnych i limfatycznych, przyśpiesza dostarczanie substancji odżywczych, usuwa produkty przemiany materii, zmniejsza zastoje żylne i limfatyczne. To odprężający i rozluźniający zabieg, odczuwalny jest jedynie przyjemny ucisk.

130 zł - 470 zł / 4 zabiegi

Odświeżanie ciała i twarzy piwem było stosowane już przez Egipcjanki. Teraz my mamy możliwość sprawdzenia działania piwa kąpielowego na własnej skórze. Taka kąpiel fantastycznie relaksuje i usuwa stres. Naturalne składniki - drożdże piwne, słód i chmiel - sprawiają, że kąpiel pozytywnie wpływa na układ krążenia, wzmacnia układ odpornościowy, a także wzmacnia włosy, poprawia wygląd skóry i jej koloryt.

60 zł - 330 zł / 6 zabiegów

Dostępna w dwóch opcjach:

Mandarynka & Nagietek – dzięki nagietkowi działa przede wszystkim bakteriobójczo, przeciwgrzybicznie oraz przyspiesza gojenie się ran. Olejek mandarynkowy nadaje kąpieli przyjemny zapach.

Róża & Wanilia – olejki eteryczne z róży damasceńskiej oraz waniliowy mają działanie przeciwdepresyjne i silenie poprawiające nastrój.

80 zł - 430 zł / 6 zabiegów

Do tego zabiegu wykorzystujemy olejek produkowany na bazie naszej solanki i borowiny. Delikatny zapach trawy cytrynowej pozwala się zrelaksować. A sam olejek intensywnie pielęgnuje skórę, delikatnie natłuszcza i odpowiednio nawilża.

60 zł - 330 zł / 6 zabiegów
Kąpiel perełkowa - 25 min 60 zł - 330 zł / 6 kąpieli
Kąpiel w pudrach i kawiorach - 25 minut 80 zł - 430 zł / 6 kąpieli
Kąpiel w ustrońskiej borowinie 70 zł 60 zł 360 zł / 6 kąpieli
Peeling by Purite lub Pelokosmetyki - 25 min 120 zł - 400 zł / 4 zabiegi
Peeling kawitacyjny - opcja dodatkowa do zabiegu 40 zł -

Zabieg z wykorzystaniem Pelokosmetyków, własnej linii kosmetyków Uzdrowiska Ustroń, które powstały na bazie surowców naturalnych: solanki i borowiny. Kosmetyki nawilżają, pielęgnują i regenerują skórę. Zabieg wykonywany jest w dwóch wersjach: peeling + zabieg na ciało z maski borowinowej lub peeling + zabieg + masaż na bazie masła solankowo-borowinowego.

230 zł - 830 zł / 4 zabiegi

Terapia łącząca działanie składników aktywnych pozyskiwanych z głębin mórz, oceanów i terenów nadmorskich. Przeznaczona dla skóry pozbawionej energii, narażonej na stres i zanieczyszczenia.

270 zł - 970 zł / 4 zabiegi

To bezinwazyjna, holistyczna terapia zajmująca się oddziaływaniem na receptory stóp. Refleksolog używając odpowiedniej techniki pracy kciuka oraz palców, stymuluje te punkty i w ten sposób pomaga przywrócić organizmowi jego wewnętrzną równowagę. Refleksoterapia stóp wywołuje reakcje fizjologiczne, które zwiększają potencjał samouzdrawiania się organizmu - organizm leczy się sam. Pracując na receptorach stóp terapeuta wspomaga organizm do oczyszczania się z toksyn, odblokowania kanałów energetycznych - tzw. meridian oraz odprężenia ciała i zrelaksowania umysłu.

Celem terapeuty jest takie oddziaływanie na pacjenta, dzięki któremu odzyska on fizjologiczny stan równowagi, a co za tym idzie i zdrowie. Terapeuta pomaga organizmowi naturalnie i prawidłowo funkcjonować. Wszystkie procesy lecznicze są dziełem organizmu, refleksoterapeuta jedynie uaktywnia go i stymuluje do działania.

Efekty zabiegu:

pomaga zmniejszyć stres i napięcie nerwowe,
poprawia krążenie krwi i przepływ impulsów nerwowych, gwarantując utrzymanie zdrowia i prawidłowego funkcjonowania organizmu,
pomaga przywrócić naturalną równowagę niewydolnym, przepracowanym gruczołom,
pomaga zlikwidować ból, uruchamiając naturalne systemy obronne organizmu,
pomaga w zaburzeniach snu, koncentracji, pamięci,
łagodzi bóle artretyczne i reumatyczne,
pomaga w leczeniu alergii i astmy,
pomaga w walce z zaparciami, wzdęciami, zgagą.

Przeciwwskazania do zabiegu: ciężkie infekcje przebiegające z gorączką, złamania i uszkodzenia stóp, choroby wymagające leczenia chirurgicznego, grzybica stóp, stany zapalne naczyń żylnych i układu limfatycznego.

120 zł 110 zł 400 / 4 zabiegów

Rytuał złożony z trzech kroków: rozgrzaniu ciała w saunie, usunięciu martwego naskórka peelingiem oraz relaksującego masażu łączącego zalety masażu klasycznego i energetycznego.
Rytuał zmniejszy napięcie mięśni i związane z tym dolegliwości bólowe. Oczyści ciało, przywróci jędrność skóry, zadziała kojąco na układ nerwowy.

220 zł - 800 zł / 4 zabiegi
Sauna parowa, ziołowa, sucha, infrared - na wyłączność, max 5 osób 100 zł -

ZABIEGI ANTI-AGING

To najnowocześniejsza w Europie metoda modelowania sylwetki oraz lifting. HIFU (high intensity focused ultrasound) to alternatywny zabieg dla tradycyjnego, operacyjnego liftingu. Technologia ta polega na wykorzystaniu skoncentrowanej wiązki ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, co powoduje termiczne uszkodzenia i dogłębną przebudowę skóry. Wystarczy jeden zabieg, aby cieszyć się efektem odmłodzenia i modelowania sylwetki bez użycia skalpela.
Energia cieplna, wytworzona w technologii HIFU, o temperaturze 65 stopni C jest dostarczana do warstwy skóry na głębokości ok. 3,5-4,5 mm kurczy mięśnie i pobudza odbudowę kolagenu.
Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Efekty widoczne są po minimum 60 dniach.

W przypadku tego zabiegu cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od okolicy na jaką wykonywany jest zabieg)

Wskazania do zabiegu:
wiotka skóra ramion, brzucha, piersi, ud, pośladków i kolan, brak elastyczności skóry po ciąży i dużej utracie masy ciała, zapobieganie utracie jędrności skóry podczas odchudzania, lifting owalu, policzków, szyi, czoła i dekoltu, modelowanie i kształtowanie sylwetki, zmarszczki, bruzdy.

Efekty zabiegu:
zagęszczenie i ujędrnienie skóry, podniesienie owalu, wygładzenie i redukcja zmarszczek, odbudowa włókien kolagenowych, uniesienie brwi, poprawa linii żuchwy, redukcja cellulitu, ujędrnienie wiotkiej skóry ramion, pleców, boczków, kolan, brzucha, ud i pośladków

Przeciwwskazania:
aktywne choroby nowotworowe, stany zapalne skóry, infekcje, zmiany skórne, implanty elektroniczne/metalowe, miesiączka, łuszczyca w fazie zapalnej w miejscu zabiegu, nowotwory,
ciąża.

Czas trwania zabiegu: 20-120 minut

-

lifting czoła, skroni, brwi

1000 zł -

policzki, fałdy nosowo-wargowe, linie marionetki

1000 zł -
V-Max HIFU podbródek + szyja 1000 zł -
V-Max HIFU cała twarz + szyja 2500 zł -

jeden obszar zabiegowy*
* jeden obszar zabiegowy to powierzchnia odpowiadająca powierzchni dłoni

500 zł -

jeden obszar zabiegowy*
* jeden obszar zabiegowy to powierzchnia odpowiadająca powierzchni dłoni

500 zł -

jeden obszar zabiegowy*
* jeden obszar zabiegowy to powierzchnia odpowiadająca powierzchni dłoni

500 zł -

jeden obszar zabiegowy*
* jeden obszar zabiegowy to powierzchnia odpowiadająca powierzchni dłoni

500 zł -

jeden obszar zabiegowy*
* jeden obszar zabiegowy to powierzchnia odpowiadająca powierzchni dłoni

500 zł -

jeden obszar zabiegowy*
* jeden obszar zabiegowy to powierzchnia odpowiadająca powierzchni dłoni

500 zł -

jeden obszar zabiegowy*
* jeden obszar zabiegowy to powierzchnia odpowiadająca powierzchni dłoni

500 zł -

jeden obszar zabiegowy*
* jeden obszar zabiegowy to powierzchnia odpowiadająca powierzchni dłoni

500 zł -

jeden obszar zabiegowy*
* jeden obszar zabiegowy to powierzchnia odpowiadająca powierzchni dłoni

500 zł -

To nowoczesna, nieinwazyjna i bardzo skuteczna metoda odmładzania i regenerowania skóry. Wykonywana jest specjalistyczną aparaturą, wykorzystującą dwie technologie jednocześnie: technologię hiperbarycznego tlenu (terapię czystym tlenem) oraz wprowadzanie głęboko w skórę substancji aktywnych.

Wskazania do zabiegu infuzji tlenowej:
skóra niedotleniona, szara, zestresowana, zmęczona, skóra dojrzała z oznakami starzenia, skóra sucha, odwodniona, skóra zwiotczała, pozbawiona sprężystości, skóra skłonna do przebarwień, skóra wrażliwa z popękanymi naczyniami krwionośnymi, z trądzikiem różowatym.

Infuzja tlenowa wykorzystuje tlen pod wysokim ciśnieniem do wtłaczania w głąb skóry substancji aktywnej zawartej w specjalnym serum. Dobry wybór serum jest uwarunkowany dokładnym wywiadem z pacjentem i rozpoznaniem potrzeb jego skóry. Szeroka gama produktów BE CEUTICALS zawierających substancje aktywne ukierunkowane na określone problemy gwarantuje, że zabieg infuzji tlenowej spełnia wymagania każdego rodzaju skóry i daje natychmiastowe efekty.

Do zabiegu infuzji tlenowej polecamy produkty, w skład których wchodzi m.in.
- kwas hialuronowy, który może być stosowany do każdego rodzaju cery, gwarantuje nawilżenie poprzez zdolność do wiązania wody, poprawia kondycję skóry i wspomaga procesy regeneracji,
- witamina C, która wykazuje działanie m.in. antyoksydacyjne, rozjaśniające przebarwienia, wygładzające skórę i uszczelniające naczynia krwionośne.

250 zł -

Smart mirror to najbardziej zaawansowane urządzenie do diagnostyki skóry łączące sztuczną inteligencję z technologią analizy obrazu. Oferuje skuteczną 20-sekundową analizę pod kątem chorób skóry właściwej naskórka, przebarwienia, pory, nawilżenie, tekstura, zmarszczki, pigmentacja, uszkodzenia UV. Smart Mirror automatycznie zaleca produkty oraz zabiegi do danego rodzaju skóry.

50 zł - przy wykupieniu zabiegu - bezpłatnie
Konsultacja i kwalifikacja do zabiegu HIFU i infuzji tlenowej 50 zł - przy wykupieniu zabiegu - bezpłatnie USTALENIE CENY ZABIEGU W ZALEŻNOŚCI OD OBSZARU

INNE

Bilet uprawniający do jednorazowego wejścia na basen solankowy, siłownię, saunę lub zajęcia fitness.

Ograniczenia czasowe/wejście:
Siłownia – bez ograniczeń
Basen solankowy – 60 min

Zajęcia fitness – 60 min

27 zł -

1 trening personalny

Czas trwania: 60 min

130 -

Bilet uprawniający do czterech jednorazowych wejść na basen solankowy, siłownię, saunę lub zajęcia fitness.

Ograniczenia czasowe/wejście:
Siłownia – bez ograniczeń
Basen solankowy – 60 min
Zajęcia fitness – 60 min

90 zł -

Bilet uprawniający do ośmiu jednorazowych wejść na basen solankowy, siłownię lub zajęcia fitness.

Ograniczenia czasowe/wejście:
Siłownia – bez ograniczeń
Basen solankowy – 60 min
Zajęcia fitness – 60 min

175 zł -
Trening personalny - karnet ACTIVE PERSONAL 800 zł / 8 treningów / 60 dni

1100zł / 12 treningów / 90 dni
-

Karnet uprawniający do wejścia na siłownię do godz. 14. Ważny 30 lub 90 dni.

85 zł / 30 dni
200 zł / 90 dni
-

Karnet uprawniający do wejścia na siłownię oraz do udziału w zajęciach fitness. Ważny 30 lub 90 dni.

149 zł / 30 dni
395 zł / 90 dni
-

Karnet uprawniający do wejścia na siłownię, basen solankowy oraz do udziału w zajęciach fitness. Ważny 30 lub 90 dni.

180 zł / 30 dni
437 zł / 90 dni
-

Newsletter

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco


Dziękujemy za dołączenie do subskrybentów.

x

Dziękujemy za wizytę!

Chcesz być z nami w kontakcie – zostaw swój adres e-mail.

Proszę czekać

Wczytuję system rezerwacyjny

x
Przeczytaj przed przyjazdem