Uzdrowisko Ustroń ponownie zaprasza!

Uzdrowisko Ustroń ponownie zaprasza!

Uzdrowisko Ustroń uruchamia od 13 maja 2020 r. rehabilitację specjalistyczną

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 2 maja 2020 r. oraz w odpowiedzi na potrzeby naszych gości i kuracjuszy, Uzdrowisko Ustroń ponownie zaprasza na rehabilitację specjalistyczną. Pobyty realizujemy w tej chwili w Sanatorium Równica na 1 i 2 piętrze – dotyczy to rehabilitacji kardiologicznej i pulmonologicznej oraz w Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia na poziomie 5 – dotyczy rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej oraz onkologicznej.

Zgodnie z tym rozporządzeniem otworzyliśmy oddziały wczesnej rehabilitacji kardiologicznej, neurologicznej oraz rehabilitację narządu ruchu – refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Mając na uwadze zdrowie i dobro naszych gości oraz całego zespołu Uzdrowiska Ustroń dołożyliśmy wszelkich starań, by zadbać o Wasze i nasze bezpieczeństwo. Działamy w ograniczonym zakresie i w podwyższonym reżimie sanitarnym. Wdrożyliśmy wszystkie wymagane procedury w zakresie bezpieczeństwa epidemiologicznego.

✔ Przeprowadzamy szybkie testy przesiewowe na obecność COVID-19 każdej osobie, która do nas przyjeżdża.

✔ Zespół medyczny – lekarze, pielęgniarki oraz fizjoterapeuci – został wyposażony w środki ochrony osobistej.

✔ Posiłki przygotowywane dla gości Uzdrowiska Ustroń podawane są bezpośrednio do pokoi.

✔ Nasze służby sprzątające regularnie dezynfekują pokoje i pomieszczenia, w których przebywają goście i pracownicy.

✔ Baza zabiegowa Uzdrowiska Ustroń również działa w podwyższonym reżimie sanitarnym, a zabiegi realizowane są w systemie pacjent – fizjoterapeuta z zachowaniem najwyższych procedur bezpieczeństwa.

Rehabilitacja specjalistyczna (kardiologiczna, neurologiczna, ortopedyczna, onkologiczna i pulmonologiczna) jest niezbędna, by osoby po chorobach czy zabiegach mogły odzyskać sprawność i wrócić do zdrowia.

Zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszej Infolinii i do rezerwacji pobytów.

Newsletter

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco


Dziękujemy za dołączenie do subskrybentów.

x

Dziękujemy za wizytę!

Chcesz być z nami w kontakcie – zostaw swój adres e-mail.

Proszę czekać

Wczytuję system rezerwacyjny

x