Sanatorium Miłości w Uzdrowisku Ustroń

Sanatorium Miłości w Uzdrowisku Ustroń

W każdą niedzielę o godz. 21.15 zachęcamy do oglądania w TVP 1 programu „Sanatorium Miłości”. Nowa produkcja Telewizji Polskiej powstała właśnie w Uzdrowisku Ustroń – w Sanatorium Równica oraz w bazie zabiegowej Medical & SPA. „Sanatorium Miłości” prowadzi Marta Manowska, znana z produkcji „Rolnik szuka żony”. Bohaterami jest natomiast 12 osób – 6 pań i 6 panów w dojrzałym wieku, którzy przyjechali do Sanatorium – Równica na turnus. Ich losy będziemy śledzić przez 10 odcinków.

Za nami dwa odcinki, podczas których bohaterowie dotarli do Ustronia z Bielska-Białej, wylosowali pokoje i poznali swoich współlokatorów, przeszli pierwsze badania lekarskie oraz poznali pierwsze kroki podczas zajęć Zumby z naszą instruktorką Aleksandrą Klimek. Była tez okazja do długich rozmów w pokojach oraz podczas tzw. szybkich randek.

“Sanatoriom miłości” to program o prawdziwych emocjach, o pokonywaniu siebie i odwadze. Myślę, że się zgodzicie – takie jest pokolenie 60+, tacy jesteście Wy i bardzo za to dziękujemy. Inteligentni, dowcipni, błyskotliwi… portret pokolenia 60+ – mówiła Marta Manowska podczas konferencji prasowej w Warszawie na początku stycznia.

Kto chce poznać losy bohaterów programu może to zrobić TUTAJ.

Zdjęcia: TVP

Newsletter

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco


Dziękujemy za dołączenie do subskrybentów.

x

Dziękujemy za wizytę!

Chcesz być z nami w kontakcie – zostaw swój adres e-mail.

Proszę czekać

Wczytuję system rezerwacyjny

x
Uzdrowisko Ustroń

Złap oddech!

Wróć do formy psychicznej i fizycznej po COVID-19

Rehabilitacja stacjonarna i dzienna Zarezerwuj pobyt: Infolinia 33 854 54 54 wew. 2

x