Mocny brzuch – zajęcia fitness

Mocny brzuch – zajęcia fitness

Mocny brzuch to ćwiczenia skupiające się na wzmocnieniu mięśni brzucha oraz uzyskaniu pięknej rzeźby i spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej.

Na co dzień, te zajęcia fitness prowadzi u nas Anna Pawlas, instruktor fitness i trener personalny. Anię możecie także znać z programu “Sanatorium Miłości”, gdzie w drugim sezonie pomagała Wiesi dobrać odpowiednie ćwiczenia. Ania jest sympatyczną i bardzo uśmiechniętą osobą, ale nie dajcie się zwieść! Potrafi dać wycisk podczas zajęć.

W prezentowanym zestawie ćwiczeń pokazywane są ćwiczenia na mięśnie skośne brzucha, ćwiczenia na dolne partie brzucha oraz boczki. Przy zwiększaniu ilości powtórzeń oraz serii możemy w przeciągu kilku tygodni zauważyć znaczną poprawę wyglądu brzucha. Są to ćwiczenia dla wszystkich którzy marzą o mocnym brzuchu. W połączeniu z ćwiczeniami grzbietu przyniosą efekty nie tylko w wyglądzie ale ale przyczynią się do zachowania symetrii oraz zdrowia.

* Przedstawione zestawy ćwiczeń mogą wykonywać osoby które nie mają przeciwwskazań do aktywności fizycznej oraz chcą poprawiać swój wygląd. W razie wątpliwości skonsultuj je z lekarzem bądź fizjoterapeutą.

➡ Zajęcia MOCNY BRZUCH – ćwicz razem z nami ➡

Newsletter

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco


Dziękujemy za dołączenie do subskrybentów.

x

Dziękujemy za wizytę!

Chcesz być z nami w kontakcie – zostaw swój adres e-mail.

Proszę czekać

Wczytuję system rezerwacyjny

x