Do Ustronia po zdrowie – zaplanuj wakacje w Uzdrowisku! Będziesz zaskoczony!

Do Ustronia po zdrowie – zaplanuj wakacje w Uzdrowisku! Będziesz zaskoczony!

Do Ustronia po zdrowie – zaplanuj wakacje w Uzdrowisku! Będziesz zaskoczony!

Od momentu wybuchu pandemii COVID-19 nasze codzienne życie uległo zmianie w zasadzie w każdym aspekcie. Ciągłe ograniczenia, praca i nauka zdalna, ale też troska i obawa o życie i zdrowie najbliższych sprawiły, że każdy z nas marzy o wypoczynku i oderwaniu się od codziennych trosk i obowiązków. Doskonałym sposobem na relaks są podróże, które nie tylko świetnie odstresowują, ale też stanowią doskonały sposób na poprawę kondycji fizycznej i zdrowia psychicznego. Dlatego serdecznie zapraszamy do jednego z najpopularniejszych uzdrowisk w Polsce, jakim jest Uzdrowisko Ustroń, w którym można połączyć wypoczynek z regeneracją i relaksacją, dzięki specjalnie przygotowanym pakietom Medical & SPA.

Uzdrowisko Ustroń – idealne miejsce na odpoczynek i regenerację organizmu

Wyjątkowa lokalizacja Uzdrowiska Ustroń w dolinie Wisły i na stokach Beskidu Śląskiego pozwala na zorganizowanie szeregu atrakcji i aktywności. Znajdujące się nieopodal szlaki turystyczne zachęcają do długich spacerów, z kolei trasy rowerowe – do wycieczek rowerowych, podczas których można zwiedzić okolicę i napawać się jej pięknem. To miejsce w szczególności przypadnie do gustu miłośnikom aktywnego i zdrowego stylu życia, które lubią wypoczywać w górach, w otoczeniu przyrody. W Uzdrowisku Ustroń każdy znajdzie idealny dla siebie sposób na spędzanie czasu. Bliskość Uzdrowiskowego Instytutu Zdrowia oraz Medical & SPA Prestige Club daje szereg możliwości. Można tu skorzystać z rozmaitych zabiegów, np. z zakresu kinezyterapii, masaży, kąpieli, a także strefy wellness i spa, a od niedawna także z zabiegów przeciwstarzeniowych. Można zasięgnąć konsultacji z doświadczonymi dietetykami, fizjoterapeutami czy trenerami personalnymi.

Pakiety Medical & SPA – relaks dla ciała i ducha

Pakiety Medical & SPA zostały stworzone z myślą o wszystkich osobach, którym zależy zarówno na błogim odpoczynku, jak i na zregenerowaniu organizmu. Pakiety Medical & SPA to połączenie wypoczynku w Sanatorium Równica lub w Hotelu Wilga z zabiegami fizjoterapeutycznymi, które realizowane są w Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia i Medical & SPA Prestige Club. Warto przy tym dodać, że każdy tego typu pobyt z zabiegami obejmuje noclegi z pełnym wyżywieniem w pokoju o wybranym standardzie wraz z pakietem zabiegów, który jest indywidualnie opracowywany po konsultacji z lekarzem bądź fizjoterapeutą.

Uzdrowisko Ustroń to wyjątkowe miejsce, w którym można skorzystać z dobrodziejstw płynących z zabiegów z wykorzystaniem surowców naturalnych, jakimi są solanka i borowina. Kąpiel w nowoczesnym basenie solankowym z podwodnymi masażami to niekwestionowana atrakcja pobytu w Uzdrowisku Ustroń, która nie tylko relaksuje, uspokaja, wycisza i poprawia nastrój, ale również pozytywnie wpływa na skórę i nasze zdrowie. Kąpiele solankowe są przede wszystkim polecane osobom z przewlekłymi chorobami dróg oddechowych i zatok, chorobami reumatycznymi, stanami wymagającymi zwiększenia odporności, alergikom, a także w czasie rekonwalescencji po ciężkich chorobach

Podobnie kąpiel w borowinie niesie za sobą wiele korzyści dla zdrowia. Posiada właściwości przeciwzapalne, bakteriobójcze, ściągające, ale również działa rozgrzewająco, regeneracyjnie, doskonale wygładza i ujędrnia skórę, redukuje zmarszczki oraz cellulit. Kąpiele borowinowe dają ukojenie osobom zmagającym się z reumatyzmem, zwyrodnieniem stawów, rwą kulszową czy urazami narządów ruchu.

Oprócz kąpieli solankowej i borowinowej na naszych Gości czeka wiele innych zabiegów, z których można skorzystać w ramach pakietów albo dodatkowo, w tym m.in. masaże lecznicze, krioterapia, infuzja tlenowa, kąpiel kwasowęglowa czy zabiegi na ciało z zastosowaniem Pelokosmetyków, tj. preparatów kosmetycznych marki własnej Uzdrowiska Ustroń, które produkowane są na bazie solanki i borowiny.

Do dyspozycji Gości pozostaje również siłownia i strefa fitness. Tutaj swą pomoc i wsparcie oferują trenerzy personalni i instruktorzy, z którymi można umówić się na trening indywidualny. Podczas takich zajęć zostanie ułożony indywidualny plan treningowy, a trener personalny będzie czuwał nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń.

Teraz jest najlepszy moment na zaplanowanie urlopu. Dlatego nie zastanawiaj się dłużej, tylko już dziś zarezerwuj pobyt w Uzdrowisku Ustroń – wyjątkowym miejscu, w którym każdy znajdziesz relaks dla ciała i ducha.

Newsletter

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco


Dziękujemy za dołączenie do subskrybentów.

x

Dziękujemy za wizytę!

Chcesz być z nami w kontakcie – zostaw swój adres e-mail.

Proszę czekać

Wczytuję system rezerwacyjny

x
Uzdrowisko Ustroń przepiękny widok z lotu ptaka

Rehabilitacja po COVID-19

Złap oddech! Wróć do formy fizycznej i psychicznej!

Zarezerwuj pobyt 33 854 54 54 wew. 2

x
Przeczytaj przed przyjazdem