Hotel Wilga***

Hotel Wilga***

To idealne miejsce, aby złapać oddech, zrelaksować się i zapomnieć o stresie. Położenie hotelu zapewnia bliski kontakt z naturą, stwarza jednocześnie doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku. Hotel jest położony na stoku Równicy, z wielu pokoi roztacza się widok na Czantorię i Małą Czantorię. Wiosną, latem i jesienią na zwolenników ruchu i aktywności czekają tu szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe, a zimą malownicze trasy narciarskie.

Pobyt w naszym hotelu to odpoczynek nie tylko dla ciała, ale i dla umysłu. Za sprawą usytuowania na terenie Uzdrowiska Ustroń, hotel sąsiaduje z Uzdrowiskowym Instytutem Zdrowia. To daje możliwość pobytu z precyzyjnie ułożonym planem zabiegów leczniczych i pielęgnacyjnych w nowoczesnej bazie zabiegowej Medical & SPA. Basen solankowy i siłownia pozwolą dodatkowo zadbać o sprawność fizyczną lub zregenerować się po wysiłku.

Hotel Wilga*** to 158 miejsc noclegowych w 64 starannie zaaranżowanych pokojach Standard, Podwyższony Standard, w Apartamentach Junior i Vip.

Każdy pokój jest wyposażony w telewizor oraz bezpłatny dostęp do Internetu, do dyspozycji gości pozostaje też bar, restauracja oraz Karczma Zapiecek. Nie zapominamy o najmłodszych gościach – z myślą o nich powstał plac zabaw i pokój zabaw.

Newsletter

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco


Dziękujemy za dołączenie do subskrybentów.

x

Dziękujemy za wizytę!

Chcesz być z nami w kontakcie – zostaw swój adres e-mail.

Proszę czekać

Wczytuję system rezerwacyjny

x
Przeczytaj przed przyjazdem