Wsparcie dla Ukrainy

American Heart of Poland S.A. wspiera uchodźców z Ukrainy

American Heart of Poland S.A. wspiera uchodźców z Ukrainy

American Heart of Poland S.A.  prowadząca sieć szpitali kardiologicznych oraz uzdrowisk – wspiera uchodźców z Ukrainy

Zapewnienie schronienia, wyżywienia i transportu do miejsc zakwaterowania  w kilku regionach Polski, to tylko niektóre działania American Heart of Poland S.A. wspierające Ukraińców. Na potrzeby uchodźców udostępniono kilkaset miejsc w Uzdrowisku Ustroń. Dziś zostaną udostępnione kolejne lokalizacje w Uzdrowiskach w Augustowie, Starachowicach oraz w jednym z ośrodków w województwie łódzkim.

American Heart of Poland S.A. oferuje pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności i pokonaniu barier językowych. Dodatkowo Spółka chce pomóc Ukraińcom w asymilacji i znalezieniu pracy.  – Podejmowane przez nas działania mają charakter wielowymiarowy. Zdajemy sobie sprawę z tragicznej sytuacji, w jakiej znajduje się wiele ukraińskich rodzin. Solidaryzujemy się z nimi i oferujemy im pomoc. To nasza powinność. To nasz obowiązek – mówi Prezes Zarządu Adam Szlachta.

American Heart of Poland S.A uruchamia też specjalną infolinię w języku ukraińskim, pod którą będzie koordynowana pomoc dla sąsiadów uciekających przed wojną. Wszelkie informacje dotyczące pomocy będą na bieżąco publikowane na stronie internetowej www.ahop.pl.

Pobierz materiały dla uchodźców w języku polskim: ULOTKA INFORMACYJNA | PLAKAT.

Pobierz materiały dla uchodźców w języku ukraińskim: ULOTKA INFORMACYJNA | PLAKAT.

Grupa American Heart of Poland to lider na rynku usług sercowo – naczyniowych. Należące do Grupy szpitale oraz uzdrowiska specjalizują się w leczeniu oraz rehabilitacji pacjentów z chorobami układu sercowo – naczyniowego. Sieć powstała 20 lat temu.  Aktualnie zapewnia wsparcie w zakresie kardiologii interwencyjnej, kardiochirurgii oraz chirurgii naczyniowej w ponad 20 miejscach w całym kraju.

Newsletter

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco


Dziękujemy za dołączenie do subskrybentów.

x

Dziękujemy za wizytę!

Chcesz być z nami w kontakcie – zostaw swój adres e-mail.

Proszę czekać

Wczytuję system rezerwacyjny

x
Przeczytaj przed przyjazdem