Polish Arabic English French German Italian Russian Spanish Swedish Ukrainian

 

 


 

Film Sanatorium Uzdrowiskowe Narcyz Sanatorium Uzdrowiskowe Rosomak Hotel Uzdrowiskowy Wilga*** Przychodnia Uzdrowiskowa UZPL Sanatorium Uzdrowiskowe Kos Program Stałego Kuracjusza

Get Adobe Flash player

     Sanatorium i Szpital Uzdrowiskowy „Równica” usytuowany jest w samym sercu Beskidu  Śląskiego,   w  malowniczej  dolinie  rzeki  Wisła, a  położenie  u stóp  Równicy z zapierającym dech widokiem na Czantorię i pozostałe pasma górskie jest jego niepowtarzalnym atutem.

  Czekają na Państwa komfortowo wyposażone, przytulne pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i apartamenty oraz kameralna jadalnia serwująca obfite śniadania, syte obiady oraz lekkie kolacje w formie szwedzkiego stołu.  Wszystkie posiłki są przygotowywane tylko ze świeżych produktów od sprawdzonych dostawców, istnieje możliwość indywidulanie dobranej diety zgodnie z zaleceniami.

   Leczymy choroby reumatyczne i narządu ruchu, choroby serca i naczyń krwionośnych, choroby neurologiczne i układu oddechowego, cukrzycę i otyłość. Specjalizujemy się w rehabilitacji kardiologicznej osób po zawale serca, po angioplastyce tętnic wieńcowych, po  wszczepieniu  pomostów aortalno-wieńcowych, z wszczepionymi stymulatorem rytmu, z wszczepionym kardiowerterem-defibrylatorem, po wymianie lub plastyce zastawki/zastawek serca, z nadciśnieniem tętniczym, z niewydolnością krążenia oraz z zaburzeniami rytmu. Programy opracowane są według najnowszych standardów Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.  W   zakresie   rehabilitacji    kardiologicznej   ściśle   współpracujemy z Polsko-Amerykańskimi Klinikami Serca.

  Sanatorium i Szpital Uzdrowiskowy „Równica” posiada wszelkie udogodnienia architektoniczne dla osób niepełnosprawnych i na wózkach inwalidzkich, dodatkowo budynek  dla  zapewnienia  komfortu  o  każdej  porze  roku  połączony  jest  przewiązką z Uzdrowiskowym Zakładem Przyrodoleczniczym.

     Oferujemy   również   bezpłatny  dostęp  do  WI-FI  (bezprzewodowego   internetu)  w Klubie Kuracjusza.

 

7 powodów dla których pacjenci wybierają Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe „USTROŃ” Spółka Akcyjna

1. Szeroka gama zabiegów i specjalizacji to możliwość wyboru dla każdego pacjenta właściwych i najskuteczniejszych zabiegów, a to jest gwarancją ich skuteczności.

2. Ponad 5 tysięcy zabiegów dziennie to bogactwo doświadczeń, które są podstawą naszego profesjonalizmu i zadowolenia naszych kuracjuszy.

3. Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe Ustroń S.A. to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie wszystkie zabiegi znajdują się w jednym miejscu, praktyczne w zasięgu ręki, a to oznacza wielką oszczędność czasu i komfort naszych pacjentów.

4. Troskliwa i profesjonalna opieka całego personelu sprawia, że pacjenci czują się w sanatorium jak w domu, a to sprzyja terapii i przyspiesza jej efekty.

5. Z jedne strony położenie sanatorium w zacisznym miejscu w bezpośredniej bliskości Parku Zdrojowego i królowej polskich rzek Wisły, sprawia, że każdy spacer jest terapią dla duszy, a z drugiej bliskość centrum miasta Ustroń daje możliwość korzystania  z atmosfery i gwaru uzdrowiska.

6. Bliskość szlaków turystycznych; pieszych, rowerowych i tras narciarskich sprawia, że jest to idealne miejsce dla tych, którzy łączą aktywność fizyczną  z odnową biologiczną.

7. Biorąc pod uwagę skuteczność naszych zabiegów wybór Przedsiębiorstwa Uzdrowiskowego Ustroń S.A. jako miejsca do odzyskania komfortu i radości życia, to właściwie i mądrze rozumiana oszczędność!

 

Oferty Specjalne

Pogoda

Fog

12°C

Ustroń

Fog

Wilgotność: 100%

  • 23 Apr 2014

    Częściowe zachm. 18°C 9°C

  • 24 Apr 2014

    Częściowe zachm. 21°C 10°C

Newsletter

Regulamin

Zapisz się i korzystaj z promocji.