Uzdrowisko Ustroń Infolinia +48 33 854 54 54 Rezerwacja Online MTA Uzdrowisko Ustroń na Facebook
Wersja angielskaWersja niemiecka
Prześlij opinię

Prześlij swoją opinię o nowej stronie na adres opinia@uzdrowisko-ustron.pl

Pelokosmetyki Uzdrowiska Ustroń

Przedstawiamy nową linię kosmetyków stworzonych na bazie surowców naturalnych - solanki i borowiny.
PELOKOSMETYKI to nowy produkt Uzdrowiska Ustroń. To kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

Dla kogo?
Dla wszystkich, którzy cenią sobie zdrowy wygląd skóry i kosmetyki zawierające surowce naturalne.

Pelokosmetyki - co to takiego?
Jesteśmy Uzdrowiskiem, dlatego Twoje zdrowie, kondycja i dobre samopoczucie są dla nas ważne. Do regeneracji i rehabilitacji naszych gości wykorzystujemy to co mamy najcenniejszego – surowce naturalne. Solankę i borowinę można zabrać z Ustronia ze sobą i wykorzystać ich unikalne właściwości podczas domowych zabiegów.

Teraz proponujemy Pelokosmetyki, które stworzyliśmy na bazie własnych surowców naturalnych. Peloid pochodzi od greckiego słowa pelos oznaczającego błoto. Peloidem jest nasza borowina. Do kosmetyków dodaliśmy także solankę. I coś więcej.

Znajdziesz w pelokosmetykach dobroczynne ekstrakty z głogu, hibiskusa, róży, lawendy i aronii. Skorzystacie z właściwości olejków (avocado, macadamia, winogronowego i migdałowego), białej i czerwonej glinki, masła Shea i witaminy E.

Dzięki temu nasze pelokosmetyki nawilżają, pielęgnują i regenerują skórę. 

Co mamy?

Maska do ciała 200 ml
Kojąca maska do ciała na bazie solanki i borowiny ustrońskiej z dodatkiem aktywnych ekstraktów z melisy i lawendy oraz wzbogacona dobroczynnymi olejami: avocado, macadamia, winogronowym i migdałowym. Intensywnie nawilża i regeneruje skórę. Dodatkowo obecność glinki białej i czerwonej sprawia, że maska ma wyjątkowe właściwości oczyszczające i mineralizujące. Wygładza i ujędrnia skórę.

Masło do ciała borowinowo-solankowe 200 ml
Nawilżające masło do ciała na bazie solanki z dodatkiem aktywnych ekstraktów z borowiny ustrońskiej, melisy i dzikiej róży, wzbogacone dobroczynnymi olejami: avocado, macadamia i migdałowym oraz masłem Shea i witaminą E. Intensywnie pielęgnuje i regeneruje skórę, spektakularnie poprawiając jej wygląd.

Mydło borowinowo-solankowe 16 g/100 g
Naturalne, aromatyczne mydło z dodatkiem borowiny i solanki ustrońskiej. Obecność naturalnych składników: ekstraktu z głogu, oliwy z oliwek, masła Shea oraz olejów: avocado, macadamia, winogronowego i migdałowego, sprawia, że skóra po umyciu mydłem pozostaje nawilżona, gładka i wypoczęta.

Dwufazowy olejek do ciała i masażu borowinowo-solankowy 150 ml
Na bazie solanki z dodatkiem aktywnych ekstraktów z borowiny ustrońskiej, melisy, dzikiej róży, wzbogacony dobroczynnymi olejami: macadamia, avocado, sojowym oraz oliwą z oliwek i witaminą E. Takie bogactwo składników sprawia, że skóra jest miękka, jedwabiście gładka, dobrze nawilżona i odżywiona.

Peeling do ciała borowinowo-solankowy 230 g
Cukrowy peeling do ciała na bazie solanki i borowiny ustrońskiej z dodatkiem aktywnych ekstraktów z hibiskusa, głogu, dzikiej róży i aronii, wzbogacony witaminą E. Doskonale złuszcza martwy naskórek, odświeża skórę i poprawia jej mikrokrążenie. Bogactwo olejów: sojowego, avocado, macadamia, winogronowego i migdałowego intensywnie nawilża skórę i przyspiesza jej regenerację.

Żel pod prysznic borowinowo-solankowe 250 ml
Aromatyczny żel pod prysznic na bazie solanki ustrońskiej oraz wyciągu z borowiny.

Pelokosmetyki

Wyprodukowane bez silikonów, parabenów i sztucznych barwników.
Opakowane w sposób bezpieczny dla środowiska - pudełka i butelki przeznaczone do recyklingu.

 Zapraszamy do naszego sklepu internetowego:

pelokosmetyki.pl

Kosmetyki dostępne sa również we wszystkich obiektach Uzdrowiska Ustroń.